SPORDIAREENID OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on mujal liigitamata rajatiste ehitus.
Ettevõtte juhid on Keio Kuhi ja Mario Luik. Omanike hulgas on Mirjam Virosiim-Kuhi, Keio Kuhi, Mario Luik.
SPORDIAREENID OÜ teenis 2025 aastal 340 784 eurose müügitulu juures 673 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mirjam Virosiim-Kuhi | 06.07.2026 | 1 532 € | Ühisomand | |
| Keio Kuhi | 06.07.2026 | 1 532 € | Ühisomand | |
| Mario Luik | 01.09.2023 | 1 024 € | Ainuomand |
SPORDIAREENID OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 340 784 | 472 064 | 294 256 | 338 752 | 771 976 | 360 361 | 428 713 | 377 465 | 510 126 | 102 287 | |
| Ärikasum | 673 | −16 497 | 99 | 2 179 | 16 230 | 15 197 | 10 308 | 632 | 8 382 | −15 466 | |
| Töötajad | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Varad | 23 508 | 53 164 | 52 782 | 66 514 | 56 915 | 52 351 | 41 986 | 20 768 | 14 106 | 4 500 | |
| Kokku omakapital | 20 397 | 20 280 | 40 591 | 40 492 | 44 649 | 28 418 | 13 220 | 11 611 | 10 978 | 2 595 | |
| Ärirentaablus % | 0 | -3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | |
| Tööjõukulud | 13 661 | 24 055 | 14 365 | 14 365 | 30 392 | 19 043 | 12 722 | 24 225 | 23 765 | 20 633 | |
| Keskmine kuutöötasu | 851 | 749 | 895 | 895 | 1 893 | 1 186 | 792 | 1 509 | 1 480 | 675 | |
| Käibevara | 22 445 | 21 347 | 42 885 | 50 050 | 56 915 | 52 351 | 41 986 | 20 768 | 14 106 | 4 500 | |
| Põhivara | 1 063 | 31 817 | 9 897 | 16 464 | 0 | ||||||
| Kohustused | 3 111 | 32 884 | 12 191 | 26 022 | 12 266 | 23 933 | 28 766 | 9 157 | 3 128 | 1 905 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 117 | −20 311 | 99 | 2 179 | 16 231 | 15 198 | 10 309 | 633 | 8 383 | −15 411 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 42991 | 340 784 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | PÕLTSAMAA VALLAVALITSUS | 228 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 21.08.2026 | PÕLTSAMAA VALLAVALITSUS | 39 957 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 27.07.2026 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 283 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 14.07.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 17 265 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 13.07.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 645 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 03.07.2026 | PÕLTSAMAA SPORT SA | 3 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 02.07.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 10 904 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 01.07.2026 | RÄPINA VALLAVALITSUS | 1 358 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 25.06.2026 | RAKVERE VALLAVALITSUS | 5 859 eurot | PÕHIVARA Sport |
| 15.06.2026 | PÄRNU HARIDUSKESKUS | 1 166 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| spordiareenid.ee | registreeritud | 23.03.2011 | Jah |