LÕUNALAANED OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on maastiku hooldus ja korrashoid.
Ettevõtte juht on Valdek Tagel. Omanik on Valdek Tagel.
LÕUNALAANED OÜ teenis 2024 aastal 289 554 eurose müügitulu juures −21 827 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.05.2026 on ettevõttel 1 220 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Valdek Tagel (61) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Valdek Tagel | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 289 554 | 269 710 | 252 550 | 208 793 | 153 002 | 174 738 | 175 960 | 146 667 | 129 911 | 146 457 | |
| Ärikasum | −21 827 | −2 867 | −18 470 | −20 734 | −22 878 | 11 131 | 24 708 | −3 856 | 40 531 | 35 017 | |
| Töötajad | 6 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| Varad | 73 751 | 85 758 | 58 370 | 65 565 | 107 737 | 121 256 | 122 257 | 96 226 | 114 088 | 69 590 | |
| Kokku omakapital | −2 804 | 19 023 | 21 955 | 40 602 | 61 500 | 109 749 | 99 453 | 74 745 | 103 601 | 63 070 | |
| Ärirentaablus % | -8 | -1 | -7 | -10 | -15 | 6 | 14 | -3 | 31 | 24 | |
| Tööjõukulud | 120 598 | 66 504 | 45 025 | 37 409 | 42 191 | 25 467 | 3 759 | 11 277 | 5 198 | 0 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 252 | 1 381 | 935 | 1 165 | 1 314 | 793 | 234 | ||||
| Käibevara | 33 152 | 57 628 | 37 233 | 36 387 | 67 569 | 68 887 | 63 809 | 46 232 | 66 223 | 50 639 | |
| Põhivara | 40 599 | 28 130 | 21 137 | 29 178 | 40 168 | 52 369 | 58 448 | 49 994 | 47 865 | 18 951 | |
| Kohustused | 76 555 | 66 735 | 36 415 | 24 963 | 46 237 | 11 507 | 22 804 | 21 481 | 10 487 | 6 520 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −21 827 | −2 932 | −18 647 | −20 898 | −23 248 | 10 296 | 24 708 | −3 856 | 40 531 | 35 017 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Maastiku hooldus ja korrashoid | 81301 | 289 554 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 41 € | 41 € | 0 € |
| Käibemaks | 1 179 € | 1 179 € | 0 € |
| Kokku | 1 220 € | 1 220 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 1 019 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 28.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 298 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 10.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 5 764 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 10.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 1 674 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 10.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 843 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 11.03.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 3 720 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 11.03.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 1 674 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 10.02.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 4 341 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 10.02.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 1 674 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 28.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 442 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |