SAARAKIRI OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kirjastamine, kaubandus, põhitegevusala on muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine.
Ettevõtte juhid on Anneli Kenk ja Anu Pink. Omanike hulgas on Anneli Kenk, Anu Pink.
SAARAKIRI OÜ teenis 2024 aastal 311 369 eurose müügitulu juures −28 683 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anneli Kenk (60) | |
| Anu Pink (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anneli Kenk | 01.09.2023 | 20 000 € | ainuomand | |
| Anu Pink | 01.09.2023 | 20 000 € | ainuomand |
SAARAKIRI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kirjastused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 311 369 | 332 741 | 349 613 | 321 540 | 304 795 | 319 858 | 370 508 | 278 230 | 256 054 | 206 616 | |
| Ärikasum | −28 683 | −12 928 | 10 343 | 15 081 | 8 540 | 19 146 | 12 405 | 21 802 | 628 | 6 797 | |
| Töötajad | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 10 | 9 | 9 | |
| Varad | 108 210 | 157 487 | 174 401 | 159 214 | 159 469 | 130 757 | 111 279 | 104 520 | 85 267 | 89 469 | |
| Kokku omakapital | 73 024 | 114 128 | 127 056 | 124 166 | 118 262 | 109 767 | 90 621 | 86 957 | 71 405 | 77 027 | |
| Ärirentaablus % | -9 | -4 | 3 | 5 | 3 | 6 | 3 | 8 | 0 | 3 | |
| Tööjõukulud | 123 013 | 121 692 | 128 492 | 121 933 | 130 359 | 113 584 | 114 588 | 104 430 | 90 739 | 97 905 | |
| Keskmine kuutöötasu | 958 | 842 | 889 | 844 | 902 | 884 | 892 | 650 | 628 | 678 | |
| Käibevara | 100 304 | 144 445 | 162 305 | 143 086 | 139 303 | 130 757 | 111 279 | 103 641 | 83 315 | 86 444 | |
| Põhivara | 7 906 | 13 042 | 12 096 | 16 128 | 20 166 | 0 | 879 | 1 952 | 3 025 | 4 098 | |
| Kohustused | 35 186 | 43 359 | 47 345 | 35 048 | 41 207 | 20 990 | 20 658 | 17 563 | 13 862 | 12 442 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −28 683 | −12 928 | 10 343 | 15 079 | 8 499 | 19 146 | 12 414 | 21 802 | 628 | 6 797 | |
| Dividendid | 6 000 | 6 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | 58191 | 111 275 | 36 | Jah |
| Raamatute kirjastamine | 5811 | 105 820 | 34 | Ei |
| Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 47911 | 94 274 | 30 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.03.2026 | OLUSTVERE TEENINDUS- JA MAAMAJANDUSKOOL | 112 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 27.03.2026 | HIIUMAA MUUSEUMID SA | 150 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 26.03.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 19.03.2026 | TORI VALLAVALITSUS | 769 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 12.03.2026 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 11.03.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 10.03.2026 | JÄRVAMAA SA | 595 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 03.03.2026 | EESTI PIIMANDUSMUUSEUM SA | 409 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 12.02.2026 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 868 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 12.02.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 197 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirjastuste TOP | 31 | 14 | 42 | 44 | 21 | 13 | 26 | 63 | 11 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ampser.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| heegeldamine.ee | registreeritud | 14.09.2021 | Jah |
| kudumine.ee | registreeritud | 14.09.2021 | Jah |
| õmblemine.ee | registreeritud | 14.09.2021 | Jah |
| saara.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |