HANNU PRO TALLINN OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris haridus ja teadus, põhitegevusala on kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus.
Ettevõtte juhid on Kalvis Baumanis ja Ruslans Akulovs. Omanik on Hannu-pro SIA.
HANNU PRO TALLINN OÜ teenis 2025 aastal 368 220 eurose müügitulu juures −72 798 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kalvis Baumanis (60) | |
| Ruslans Akulovs (43) | |
| Andris Ozoliņš | |
| Olga Baumane |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Hannu-pro SIA | 25.10.2023 | 2 540 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 368 220 | 758 267 | 1,07 mln | 1,04 mln | 839 872 | 820 172 | 1,11 mln | 1,22 mln | 1,06 mln | 1,51 mln |
| Ärikasum | −72 798 | −10 635 | 32 351 | −8 390 | 29 770 | −40 109 | −32 851 | 9 815 | 58 153 | 10 086 |
| Töötajad | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Varad | 223 280 | 302 652 | 441 566 | 435 377 | 433 589 | 411 443 | 566 829 | 424 663 | 614 408 | 761 231 |
| Kokku omakapital | 180 121 | 252 960 | 264 251 | 234 233 | 245 074 | 220 279 | 260 701 | 294 216 | 284 448 | 226 270 |
| Ärirentaablus % | -20 | -1 | 3 | -1 | 4 | -5 | -3 | 1 | 5 | 1 |
| Tööjõukulud | 18 548 | 18 379 | 29 390 | 43 348 | 33 883 | 103 285 | 108 863 | 87 678 | 92 662 | 96 738 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 155 | 1 145 | 915 | 1 350 | 1 055 | 1 608 | 1 356 | 1 092 | 1 154 | 1 506 |
| Käibevara | 149 898 | 187 742 | 268 582 | 317 011 | 284 533 | 277 813 | 482 565 | 369 227 | 589 898 | 743 564 |
| Põhivara | 73 382 | 114 910 | 172 984 | 118 366 | 149 056 | 133 630 | 84 264 | 55 436 | 24 510 | 17 667 |
| Kohustused | 43 159 | 49 692 | 177 315 | 201 144 | 188 515 | 191 164 | 306 128 | 130 447 | 329 960 | 534 961 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −72 839 | −11 291 | 30 018 | −10 841 | 24 795 | −40 422 | −33 515 | 9 768 | 58 178 | 10 086 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 74991 | 368 220 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 811 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 04.08.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 2 133 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 20.07.2026 | HAAPSALU JA LÄÄNEMAA MUUSEUMID SA | 889 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 16.07.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 608 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 10.07.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 121 916 eurot | PÕHIVARA Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 22.06.2026 | EESTI DRAAMATEATER SA | 51 191 eurot | PÕHIVARA Teatrid |
| 18.05.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 513 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 13.05.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 1 054 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 30.04.2026 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 703 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 09.04.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 117 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| hannu-pro.ee | registreeritud | 13.07.2020 | Jah |