NURME LOODUSKOSMEETIKA OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris keemiatööstus, põhitegevusala on parfüümide ja tualetitarvete tootmine.
Ettevõtte juhid on Jimmy Karp ja Marit Tiits. Omanike hulgas on Luule Tiits, Marit Tiits.
NURME LOODUSKOSMEETIKA OÜ teenis 2025 aastal 1,60 miljoni eurose müügitulu juures 199 499 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Luule Tiits | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Marit Tiits | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
NURME LOODUSKOSMEETIKA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Lääne-Viru maakond konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,6 mln | 1,52 mln | 1,45 mln | 1,31 mln | 1,32 mln | 956 463 | 531 286 | 403 367 | 351 914 | 272 173 |
| Ärikasum | 199 499 | 147 371 | 183 015 | 128 538 | 212 583 | 364 740 | 134 517 | 121 944 | 88 280 | 62 351 |
| Töötajad | 16 | 15 | 15 | 16 | 16 | 11 | 8 | 6 | 6 | 6 |
| Varad | 1,49 mln | 1,36 mln | 1,26 mln | 1 mln | 752 832 | 608 306 | 320 748 | 250 053 | 121 973 | 106 536 |
| Kokku omakapital | 1,1 mln | 916 047 | 785 489 | 615 231 | 487 536 | 522 043 | 247 640 | 158 274 | 95 031 | 89 042 |
| Ärirentaablus % | 12 | 10 | 13 | 10 | 16 | 38 | 25 | 30 | 25 | 23 |
| Tööjõukulud | 390 073 | 336 873 | 294 369 | 269 601 | 311 164 | 133 016 | 111 003 | 81 493 | 64 843 | 65 581 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 518 | 1 399 | 1 222 | 1 049 | 1 211 | 753 | 864 | 846 | 673 | 681 |
| Käibevara | 699 947 | 692 076 | 771 764 | 592 070 | 680 004 | 558 612 | 264 918 | 202 380 | 106 850 | 88 835 |
| Põhivara | 787 208 | 670 410 | 484 875 | 412 544 | 72 828 | 49 694 | 55 830 | 47 673 | 15 123 | 17 701 |
| Kohustused | 382 920 | 446 439 | 471 150 | 389 383 | 265 296 | 86 263 | 73 108 | 91 779 | 26 942 | 17 494 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 188 188 | 129 571 | 170 261 | 126 854 | 211 062 | 362 049 | 132 507 | 120 678 | 88 239 | 62 282 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Parfüümide ja tualetitarvete tootmine | 20421 | 1,6 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID SA | 262 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 20.07.2026 | EESTI RAHVA MUUSEUM | 185 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 03.07.2026 | TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID SA | 128 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 25.06.2026 | VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI | 122 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 17.06.2026 | EESTI RAHVA MUUSEUM | 1 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 09.06.2026 | TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID SA | 199 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 14.05.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 504 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 08.05.2026 | TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID SA | 115 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 24.04.2026 | TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOL | 464 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 21.04.2026 | KAITSEVÄGI | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 681 | 494 | - | - | - | - | - | - |
| Lääne-Virumaa TOP | 122 | 67 | - | - | - | - | - | - |
| Keemiatööstuse TOP | 29 | 16 | 34 | 21 | 14 | 15 | - | - |
| Perefirmade TOP | 122 | 53 | - | 29-30 | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 731 | 338 | 1472 | - | 862 | 655 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| defex.ee | registreeritud | 19.06.2026 | Jah |
| nurme.ee | registreeritud | 16.01.2014 | Jah |
| nurmecosmetics.ee | registreeritud | 16.04.2020 | Jah |
| soapy.ee | registreeritud | 14.05.2026 | Jah |
| turbliss.ee | registreeritud | 17.03.2015 | Jah |