GROSSI PUIT OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad.
Ettevõtte juhid on Vootele Tamm ja Valdar Tamm. Omanik on Valdar Tamm.
GROSSI PUIT OÜ teenis 2025 aastal 102 310 eurose müügitulu juures 21 400 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 on ettevõttel 2 330 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vootele Tamm (52) | |
| Valdar Tamm (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Valdar Tamm | 01.09.2023 | 50 000 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| UULU KODU OÜ | 02.09.2023 | 850 € | Ainuomand |
GROSSI PUIT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mäetööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 310 | 68 238 | 73 548 | 41 244 | 6 741 | 62 015 | 363 351 | 175 528 | 351 477 | 495 881 |
| Ärikasum | 21 400 | 13 775 | 21 169 | 17 463 | 3 258 | 1 361 | 137 602 | −61 570 | 86 680 | 136 103 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | 6 | 6 |
| Varad | 1,02 mln | 1,02 mln | 1,02 mln | 993 096 | 956 116 | 979 281 | 1,02 mln | 1,12 mln | 1,06 mln | 879 865 |
| Kokku omakapital | 928 787 | 909 931 | 881 750 | 867 196 | 852 931 | 849 673 | 848 312 | 713 199 | 778 611 | 696 255 |
| Ärirentaablus % | 21 | 20 | 29 | 42 | 48 | 2 | 38 | -35 | 25 | 27 |
| Tööjõukulud | 15 326 | 13 087 | 11 571 | 10 438 | 9 321 | 19 506 | 59 417 | 47 225 | 82 479 | 80 086 |
| Keskmine kuutöötasu | 955 | 815 | 721 | 650 | 581 | 607 | 1 234 | 588 | 856 | 831 |
| Käibevara | 276 339 | 272 889 | 274 151 | 238 374 | 201 140 | 224 002 | 259 403 | 230 439 | 236 962 | 172 249 |
| Põhivara | 743 668 | 745 216 | 748 886 | 754 722 | 754 976 | 755 279 | 764 523 | 886 524 | 822 161 | 707 616 |
| Kohustused | 91 220 | 108 174 | 141 287 | 125 900 | 103 185 | 129 608 | 175 614 | 403 764 | 280 512 | 183 610 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 856 | 8 180 | 14 554 | 14 265 | 3 258 | 1 361 | 135 113 | −65 412 | 82 356 | 111 826 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 02101 | 53 240 | 52 | Jah |
| Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 08121 | 49 070 | 48 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 37 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 292 € | 0 € | 0 € |
| Maamaks | 204 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 1 779 € | 0 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 18 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 2 330 € | 0 € | 0 € |