CUCE-CAMP OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kaubandus, teenus, kinnisvara, põhitegevusala on toitlustamine üritustel.
Ettevõtte juhid on Marie Lakspere ja Jüri Lakspere. Omanik on Jüri Lakspere.
CUCE-CAMP OÜ teenis 2025 aastal 4,00 miljoni eurose müügitulu juures 212 591 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jüri Lakspere (39) | |
| Marie Lakspere (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jüri Lakspere | 05.07.2024 | 2 600 € | Ainuomand |
CUCE-CAMP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 mln | 3,9 mln | 3,21 mln | 1,89 mln | 1,14 mln | 789 314 | 1,1 mln | 729 603 | 659 328 | 396 980 |
| Ärikasum | 212 591 | 185 071 | 255 099 | 409 678 | 188 977 | 24 062 | 147 314 | 146 157 | 91 567 | 40 772 |
| Töötajad | 53 | 58 | 42 | 20 | 12 | 24 | 14 | 10 | 7 | 6 |
| Varad | 2,49 mln | 1,94 mln | 1,8 mln | 1,23 mln | 809 496 | 748 117 | 778 330 | 599 679 | 416 145 | 369 936 |
| Kokku omakapital | 1,6 mln | 1,41 mln | 1,24 mln | 1,12 mln | 709 046 | 640 903 | 618 452 | 477 254 | 333 426 | 272 516 |
| Ärirentaablus % | 5 | 5 | 8 | 22 | 17 | 3 | 13 | 20 | 14 | 10 |
| Tööjõukulud | 1,48 mln | 1,5 mln | 1,09 mln | 355 700 | 203 254 | 258 009 | 255 168 | 116 283 | 124 415 | 62 502 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 741 | 1 608 | 1 610 | 1 108 | 1 055 | 670 | 1 135 | 724 | 1 107 | 649 |
| Käibevara | 752 971 | 389 976 | 350 338 | 251 314 | 137 567 | 72 877 | 119 162 | 84 387 | 47 470 | 45 530 |
| Põhivara | 1,74 mln | 1,55 mln | 1,45 mln | 980 911 | 671 929 | 675 240 | 659 168 | 515 292 | 368 675 | 324 406 |
| Kohustused | 896 133 | 537 090 | 559 187 | 113 498 | 100 450 | 107 214 | 159 878 | 122 425 | 82 719 | 97 420 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 189 353 | 166 876 | 244 261 | 409 681 | 188 393 | 22 451 | 145 580 | 143 828 | 90 323 | 38 344 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 2,3 mln | 58 | Jah |
| Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 56112 | 1,55 mln | 39 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 144 805 | 4 | Ei |
| Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 47911 | 1 200 | 0 | Ei |
| Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent | 77221 | 947 | 0 | Ei |
| Toidu ja joogi serveerimise vahendusteenus | 56401 | 648 | 0 | Ei |
| Muude kasutatud kaupade jaemüük | 47799 | 250 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 4 988 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 31.08.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 2 909 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 22.07.2026 | TALLINNA HARIDUSAMET | 9 617 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.07.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 1 740 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu puuetega inimeste sotsiaalne kaitse |
| 07.07.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 746 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu puuetega inimeste sotsiaalne kaitse |
| 22.06.2026 | KAITSEMINISTEERIUM | 3 323 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 22.06.2026 | KAITSEMINISTEERIUM | 145 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu riigikaitse |
| 12.06.2026 | TERVISEAMET | 1 279 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 12.06.2026 | KUUSALU VALLAVALITSUS | 690 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 09.06.2026 | EESTI DRAAMATEATER SA | 5 770 eurot | TÖÖJÕUKULUD Teatrid |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 767 | - | 140 | - | - | 1362 | 790 | 316 | - | - |
| Cateringi TOP | - | 8 | 14 | 1 | 1 | 11-12 | 2 | 3-4 | 3 | - |
| Majutusettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| foodkit.ee | registreeritud | 31.03.2020 | Jah |
| kuketalu.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| pohjalacatering.ee | registreeritud | 31.08.2015 | Jah |
| pohjaladeli.ee | registreeritud | 24.09.2021 | Jah |
| pohjalapagar.ee | registreeritud | 12.04.2021 | Jah |
| pohjalaresort.ee | registreeritud | 11.01.2025 | Jah |