PIHLA GRUPP OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Margus Soonik. Omanike hulgas on Margus Soonik, Ragnar Kaiste.
PIHLA GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 6,67 miljoni eurose müügitulu juures 1,03 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Soonik (42) | |
| Ragnar Kaiste (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Soonik | 02.04.2025 | 2 000 € | Ainuomand | |
| Ragnar Kaiste | 29.01.2026 | 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KADAKA INVEST GRUPP OÜ | 02.09.2023 | 1 044 € | Ainuomand |
PIHLA GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6,67 mln | 3,47 mln | 3,7 mln | 4,44 mln | 2,04 mln | 1,1 mln | 998 323 | 577 170 | 444 266 | 198 631 |
| Ärikasum | 1,03 mln | 362 504 | 962 766 | 475 399 | 2 586 | −10 703 | 79 278 | 43 008 | 66 811 | 4 624 |
| Töötajad | 26 | 21 | 17 | 17 | 23 | 14 | 12 | 11 | 8 | 6 |
| Varad | 4,48 mln | 2,42 mln | 1,89 mln | 799 969 | 402 767 | 331 378 | 289 910 | 212 525 | 164 057 | 86 968 |
| Kokku omakapital | 3,08 mln | 2,02 mln | 1,61 mln | 654 935 | 221 383 | 219 493 | 230 586 | 159 522 | 126 463 | 64 788 |
| Ärirentaablus % | 15 | 10 | 26 | 11 | 0 | -1 | 8 | 7 | 15 | 2 |
| Tööjõukulud | 537 415 | 388 407 | 266 872 | 311 477 | 179 211 | 151 570 | 171 499 | 125 954 | 63 675 | 37 948 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 287 | 1 152 | 978 | 1 141 | 485 | 674 | 890 | 713 | 496 | 394 |
| Käibevara | 3,37 mln | 1,78 mln | 1,37 mln | 787 542 | 319 980 | 296 877 | 212 028 | 128 067 | 132 873 | 66 526 |
| Põhivara | 1,11 mln | 643 090 | 521 746 | 12 427 | 82 787 | 34 501 | 77 882 | 84 458 | 31 184 | 20 442 |
| Kohustused | 1,4 mln | 403 578 | 280 726 | 145 034 | 181 384 | 111 885 | 59 324 | 53 003 | 37 594 | 22 180 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,06 mln | 405 350 | 957 750 | 433 553 | 1 890 | −11 093 | 78 648 | 42 746 | 66 675 | 4 621 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 6,67 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 2 580 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 31.08.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 25 486 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 31.08.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 9 228 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 31.08.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 166 984 eurot | PÕHIVARA Kutseharidus |
| 28.08.2026 | POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET | 15 963 eurot | PÕHIVARA Politsei |
| 26.08.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 6 526 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 25.08.2026 | KURESSAARE HAIGLA SA | 204 428 eurot | PÕHIVARA Üldhaigla teenused |
| 14.08.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 8 008 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 03.08.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 37 159 eurot | PÕHIVARA Kutseharidus |
| 03.08.2026 | POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET | 24 384 eurot | PÕHIVARA Politsei |
| 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Saaremaa TOP | 92 | 8 | 79 | 79 | - | - |
| Ehitusfirmade TOP | 105-109 | 35 | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 120 | 881 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| pihlagrupp.ee | registreeritud | 31.08.2011 | Jah |