POLARSON OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, põhitegevusala on muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused.
Ettevõtte juhid on Indrek Elhi ja Indrek Küttis. Omanike hulgas on SCANWELD EHITUS OÜ, Indrek Küttis.
POLARSON OÜ teenis 2025 aastal 46 000 eurose müügitulu juures −20 876 eurot ärikahjumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Elhi (49) | |
| Indrek Küttis (74) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SCANWELD EHITUS OÜ | 11.10.2024 | 1 750 € | Ainuomand | |
| Indrek Küttis | 16.08.2023 | 1 584 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ROOPA PUIT OÜ | 02.09.2023 | 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 000 | 95 212 | 20 464 | 8 100 | 9 685 | 15 962 | 106 223 | 160 712 | 290 894 | 536 178 | |
| Ärikasum | −20 876 | 48 702 | −25 924 | −40 852 | −81 366 | −99 838 | −107 571 | −44 729 | −10 836 | 26 913 | |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 6 | 8 | 8 | |
| Varad | 1,78 mln | 1,81 mln | 1,8 mln | 1,84 mln | 1,94 mln | 2,01 mln | 1,95 mln | 1,88 mln | 1,73 mln | 1,49 mln | |
| Kokku omakapital | 223 952 | 244 833 | −52 592 | −24 548 | 120 540 | −246 490 | −144 515 | −25 380 | 5 758 | 18 424 | |
| Ärirentaablus % | -45 | 51 | -127 | -504 | -840 | -625 | -101 | -28 | -4 | 5 | |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 081 | 30 916 | 62 378 | 61 674 | 76 197 | 63 175 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 126 | 963 | 777 | 640 | 593 | 492 | 331 | ||||
| Käibevara | 76 826 | 63 957 | 20 881 | 20 132 | 17 090 | 18 696 | 22 459 | 35 450 | 78 570 | 135 670 | |
| Põhivara | 1,71 mln | 1,74 mln | 1,78 mln | 1,82 mln | 1,93 mln | 1,99 mln | 1,93 mln | 1,84 mln | 1,65 mln | 1,36 mln | |
| Kohustused | 1,56 mln | 1,56 mln | 1,85 mln | 1,86 mln | 1,82 mln | 2,26 mln | 2,1 mln | 1,9 mln | 1,72 mln | 1,48 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −20 874 | 48 702 | −28 044 | −36 185 | −112 423 | −101 975 | −119 135 | −36 071 | −12 666 | 4 132 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 82991 | 46 000 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2016 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 722 |