OPTIMER OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Ester Lokk ja Tõnis Lokk. Omanike hulgas on Tõnis Lokk, Ester Lokk.
OPTIMER OÜ teenis 2025 aastal 3,12 miljoni eurose müügitulu juures 150 953 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tõnis Lokk | 02.09.2020 | 15 360 € | ||
| Ester Lokk | 02.09.2020 | 10 240 € |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| LOKK HAUS OÜ | 16.10.2023 | 10 850 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,12 mln | 2,97 mln | 2,74 mln | 2,26 mln | 1,95 mln | 1,55 mln | 1,42 mln | 1,56 mln | 1,81 mln | 1,79 mln | ||
| Ärikasum | 150 953 | 111 701 | 145 521 | 61 650 | 18 561 | −3 016 | −11 835 | 104 401 | 139 561 | 161 070 | ||
| Töötajad | 9 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 9 | 9 | 9 | 9 | ||
| Varad | 1,27 mln | 1,27 mln | 1,27 mln | 1,06 mln | 1,02 mln | 1,04 mln | 1,05 mln | 1,02 mln | 1,17 mln | 1,14 mln | ||
| Kokku omakapital | 1,05 mln | 1,02 mln | 1,02 mln | 939 895 | 915 738 | 897 165 | 925 170 | 950 943 | 920 776 | 867 564 | ||
| Ärirentaablus % | 5 | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | -1 | 7 | 8 | 9 | ||
| Tööjõukulud | 347 128 | 387 123 | 339 384 | 313 519 | 302 392 | 271 498 | 251 472 | 254 093 | 247 665 | 234 005 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 402 | 2 411 | 1 922 | 1 775 | 1 712 | 1 537 | 1 740 | 1 758 | 1 714 | 1 619 | ||
| Käibevara | 1,09 mln | 1,06 mln | 1,11 mln | 1,06 mln | 1 mln | 1,01 mln | 991 351 | 929 884 | 1,07 mln | 1,06 mln | ||
| Põhivara | 178 450 | 205 978 | 156 174 | 1 306 | 12 774 | 30 450 | 55 001 | 87 216 | 95 355 | 81 212 | ||
| Kohustused | 225 323 | 253 825 | 244 635 | 116 454 | 99 471 | 142 733 | 121 182 | 66 157 | 246 531 | 272 180 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 145 963 | 106 713 | 144 701 | 61 660 | 18 573 | −2 998 | −11 821 | 105 168 | 140 712 | 162 217 | ||
| Dividendid | 40 000 | 50 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük | 4646 | 1,81 mln | 61 | Jah |
| Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 46901 | 1,15 mln | 39 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.02.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 1 698 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 16.02.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 1 822 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 10.02.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 623 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 05.02.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 1 369 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 02.02.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 1 497 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 29.01.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 1 155 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 15.01.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 2 938 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 13.01.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 825 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 06.01.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 2 692 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 25.11.2025 | EESTI MAAÜLIKOOL | 3 626 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2003 | 2002 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 152 | 941 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| optimer.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |