DOKTOR INDREK RÄTSEP OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Indrek Rätsep. Omanik on Indrek Rätsep.
DOKTOR INDREK RÄTSEP OÜ teenis 2025 aastal 99 323 eurose müügitulu juures 29 814 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Rätsep (61) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Rätsep | 01.09.2023 | 2 812 € | Ainuomand |
DOKTOR INDREK RÄTSEP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 99 323 | 102 558 | 54 199 | 58 027 | 61 291 | 55 909 | 64 239 | 57 508 | 50 808 | 61 233 |
| Ärikasum | 29 814 | 30 577 | −1 484 | 16 194 | 12 521 | 13 861 | 11 896 | 6 267 | 5 892 | 20 883 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 159 529 | 129 714 | 96 528 | 113 506 | 91 938 | 75 643 | 61 422 | 48 172 | 42 157 | 36 189 |
| Kokku omakapital | 157 976 | 128 161 | 95 020 | 95 528 | 79 328 | 66 801 | 52 936 | 41 037 | 34 770 | 28 878 |
| Ärirentaablus % | 30 | 30 | -3 | 28 | 20 | 25 | 19 | 11 | 12 | 34 |
| Tööjõukulud | 56 777 | 53 317 | 34 758 | 24 627 | 30 126 | 24 306 | 33 447 | 31 942 | 29 129 | 28 579 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 768 | 1 660 | 1 082 | 767 | 938 | 757 | 1 042 | 995 | 907 | 890 |
| Käibevara | 136 946 | 107 131 | 73 945 | 90 923 | 68 485 | 51 318 | 36 227 | 21 508 | 14 994 | 10 451 |
| Põhivara | 22 583 | 22 583 | 22 583 | 22 583 | 23 453 | 24 325 | 25 195 | 26 664 | 27 163 | 25 738 |
| Kohustused | 1 553 | 1 553 | 1 508 | 17 978 | 12 610 | 8 842 | 8 486 | 7 135 | 7 387 | 7 311 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 29 814 | 33 141 | −507 | 16 199 | 12 528 | 13 864 | 11 899 | 6 267 | 5 892 | 20 883 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 99 323 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 740 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 2 766 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 04.09.2026 | TERVISEKASSA | 405 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.08.2026 | TERVISEKASSA | 369 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.08.2026 | TERVISEKASSA | 2 144 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 31.07.2026 | TERVISEKASSA | 170 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.07.2026 | TERVISEKASSA | 295 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 13.07.2026 | TERVISEKASSA | 1 192 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.06.2026 | TERVISEKASSA | 579 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.06.2026 | TERVISEKASSA | 238 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |