SLAKER OÜ on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Donovan Scott Parsons ja Liia Vassila. Omanike hulgas on Liia Vassila, Sven Särki.
SLAKER OÜ teenis 2024 aastal 320 710 eurose müügitulu juures 11 045 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Liia Vassila | 01.09.2023 | 2 432 € | ainuomand | |
| Sven Särki | 04.05.2026 | 128 € | ainuomand |
SLAKER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 320 710 | 360 076 | 308 390 | 232 118 | 173 684 | 213 771 | 203 936 | 133 477 | 134 497 | 149 014 | |
| Ärikasum | 11 045 | 6 910 | 7 662 | 7 193 | 4 718 | 17 908 | 22 311 | 8 963 | 23 902 | 4 085 | |
| Töötajad | 7 | 7 | 6 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | |
| Varad | 136 225 | 90 262 | 102 381 | 108 394 | 115 646 | 174 534 | 181 248 | 182 292 | 109 383 | 196 153 | |
| Kokku omakapital | 27 224 | 19 467 | 17 445 | 15 122 | 11 948 | 84 047 | 69 860 | 51 369 | 42 817 | 19 127 | |
| Ärirentaablus % | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 8 | 11 | 7 | 18 | 5 | |
| Tööjõukulud | 97 560 | 94 721 | 65 644 | 47 195 | 37 961 | 66 174 | 54 285 | 36 849 | 19 364 | 32 974 | |
| Keskmine kuutöötasu | 868 | 843 | 681 | 588 | 591 | 824 | 676 | 574 | 302 | 481 | |
| Käibevara | 29 638 | 26 894 | 27 769 | 26 688 | 16 384 | 24 684 | 23 294 | 20 311 | 10 303 | 11 398 | |
| Põhivara | 106 587 | 63 368 | 74 612 | 81 706 | 99 262 | 149 850 | 157 954 | 161 981 | 99 080 | 184 755 | |
| Kohustused | 109 001 | 70 795 | 84 936 | 93 272 | 103 698 | 90 487 | 111 388 | 130 923 | 66 566 | 177 026 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 757 | 3 272 | 2 323 | 3 174 | 901 | 14 187 | 18 491 | 8 552 | 23 690 | 3 807 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 320 710 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.02.2026 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 915 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 17.02.2026 | VÕRUMAA ARENDUSKESKUS SA | 313 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 13.02.2026 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 1 254 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 05.02.2026 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 1 800 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 26.01.2026 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 24.11.2025 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 150 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.11.2025 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 560 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 21.11.2025 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 1 709 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 07.11.2025 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 1 940 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 27.10.2025 | JÕGEVA SOTSIAALKESKUS "ELUKAAR" OÜ | 1 358 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 2024 | 2021 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 1711 | 1344 |