PROTEIN GROUP OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris reklaamindus, põhitegevusala on reklaamiagentuuride tegevus.
Ettevõtte juhid on Vladimir Pavlov ja Natalia Smelova. Omanik on Vladimir Pavlov.
PROTEIN GROUP OÜ teenis 2025 aastal 16 050 eurose müügitulu juures −31 274 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vladimir Pavlov (54) | |
| Natalia Smelova (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Vladimir Pavlov | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 050 | 14 400 | 67 680 | 61 100 | 43 893 | 35 200 | 149 323 | 124 286 | 126 321 | 165 448 | |
| Ärikasum | −31 274 | −17 651 | −7 843 | −1 975 | 2 085 | −23 625 | 45 338 | 16 308 | 56 650 | 53 362 | |
| Töötajad | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
| Varad | 164 283 | 195 690 | 215 814 | 221 378 | 230 715 | 225 267 | 291 383 | 252 798 | 239 359 | 178 786 | |
| Kokku omakapital | 142 917 | 174 527 | 192 509 | 200 542 | 222 854 | 220 854 | 244 479 | 199 354 | 233 303 | 176 662 | |
| Ärirentaablus % | -195 | -123 | -12 | -3 | 5 | -67 | 30 | 13 | 45 | 32 | |
| Tööjõukulud | 835 | 0 | 0 | 10 454 | 10 897 | 26 853 | 38 304 | 38 304 | 32 994 | 29 558 | |
| Keskmine kuutöötasu | 52 | 0 | 326 | 339 | 836 | 1 193 | 1 193 | 1 027 | 920 | 1 355 | |
| Käibevara | 157 116 | 188 283 | 207 931 | 213 748 | 222 289 | 219 139 | 285 947 | 250 347 | 233 628 | 176 511 | |
| Põhivara | 7 167 | 7 407 | 7 883 | 7 630 | 8 426 | 6 128 | 5 436 | 2 451 | 5 731 | 2 275 | |
| Kohustused | 21 366 | 21 163 | 23 305 | 20 836 | 7 861 | 4 413 | 46 904 | 53 444 | 6 056 | 2 124 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 610 | −17 982 | −8 033 | −2 312 | 2 000 | −23 625 | 45 125 | 16 051 | 56 641 | 53 220 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Reklaamiagentuuride tegevus | 73111 | 16 050 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 04.12.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 8 010 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 30.11.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 8 010 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 10.11.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 8 010 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 27.10.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 8 010 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 15.09.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 8 010 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 02.08.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 8 010 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 02.05.2023 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 16 020 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 29.11.2022 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 25 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 19.09.2022 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 4 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |
| 16.06.2022 | EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING | 4 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Ringhäälingu- ja kirjastamisteenused |