GRENSTER OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.
Ettevõtte juht on Jaan Manitski. Omanik on Jaan Manitski.
GRENSTER OÜ teenis 2024 aastal 267 806 eurose müügitulu juures 184 685 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Esitamata on tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon (TSD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jaan Manitski (84) | |
| Taavo Savik (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jaan Manitski | 01.09.2023 | 5 000 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ALFA PROPERTY OÜ | 28.02.2024 | 11 520 € | ainuomand | |
| KALEVI VEEKESKUS OÜ | 01.09.2023 | 1,06 mln € | ainuomand | |
| REVALGATE HOLDING OÜ | 21.10.2024 | 2 305 € | ainuomand | |
| VIINISTU KULTUURI-JA KONVERENTSIKESKUS OÜ | 02.09.2023 | 5 100 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 267 806 | 321 857 | 328 386 | 322 195 | 200 260 | 228 036 | 205 531 | 235 794 | 224 574 | 373 952 |
| Ärikasum | 184 685 | −72 132 | −88 347 | 14 793 | −131 836 | −110 414 | −174 107 | −198 902 | −129 577 | −203 272 |
| Töötajad | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 12 |
| Varad | 17,44 mln | 11,66 mln | 9,48 mln | 9,36 mln | 8,11 mln | 7,35 mln | 7,64 mln | 8,68 mln | 8,8 mln | 8,7 mln |
| Kokku omakapital | 11,31 mln | 5,14 mln | 2,73 mln | 2,74 mln | 447 608 | −728 436 | −426 630 | 907 335 | 899 399 | 661 924 |
| Ärirentaablus % | 69 | -22 | -27 | 5 | -66 | -48 | -85 | -84 | -58 | -54 |
| Tööjõukulud | 50 303 | 38 904 | 39 865 | 30 236 | 44 712 | 40 852 | 45 408 | 38 441 | 35 848 | 100 845 |
| Keskmine kuutöötasu | 783 | 808 | 621 | 471 | 696 | 636 | 566 | 479 | 447 | 523 |
| Käibevara | 231 816 | 191 426 | 282 998 | 283 675 | 368 332 | 1,56 mln | 1,47 mln | 1,89 mln | 2,03 mln | 1,41 mln |
| Põhivara | 17,21 mln | 11,47 mln | 9,2 mln | 9,07 mln | 7,75 mln | 5,79 mln | 6,17 mln | 6,79 mln | 6,77 mln | 7,29 mln |
| Kohustused | 6,12 mln | 6,52 mln | 6,75 mln | 6,62 mln | 7,67 mln | 8,08 mln | 8,06 mln | 7,77 mln | 7,9 mln | 8,04 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5,19 mln | 2,4 mln | −590 | 1,29 mln | 1,18 mln | −301 806 | −598 055 | 7 936 | 183 358 | 305 094 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 328 386 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.11.2022 | EESTI DRAAMATEATER SA | 16 825 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 25.11.2021 | EESTI DRAAMATEATER SA | 21 736 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |