WALDEC EESTI OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, kaubandus, põhitegevusala on masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus.
Ettevõtte juhid on Merily Allaste-Reose ja Christer Fredrik Hermann Chanthabouasy. Omanik on Waldec Oy Ab.
WALDEC EESTI OÜ teenis 2025 aastal 1,07 miljoni eurose müügitulu juures 44 008 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Christer Fredrik Hermann Chanthabouasy (59) | |
| Merily Allaste-Reose (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Waldec Oy Ab | 19.05.2025 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,07 mln | 1,24 mln | 1,16 mln | 1,07 mln | 847 230 | 1,01 mln | 1,98 mln | 2,36 mln | 2,64 mln | 2,48 mln |
| Ärikasum | 44 008 | −121 970 | −90 483 | 141 289 | −45 500 | −66 604 | −86 242 | −30 610 | 39 363 | 27 832 |
| Töötajad | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Varad | 724 997 | 392 752 | 566 423 | 750 537 | 710 953 | 686 483 | 821 175 | 849 003 | 941 980 | 1,37 mln |
| Kokku omakapital | 289 404 | 239 729 | 352 200 | 435 619 | 293 397 | 346 079 | 416 777 | 506 138 | 541 178 | 507 560 |
| Ärirentaablus % | 4 | -10 | -8 | 13 | -5 | -7 | -4 | -1 | 1 | 1 |
| Tööjõukulud | 196 203 | 223 205 | 223 736 | 210 685 | 142 421 | 189 750 | 258 923 | 260 582 | 216 084 | 214 706 |
| Keskmine kuutöötasu | 4 073 | 3 475 | 2 787 | 2 624 | 2 218 | 2 955 | 3 225 | 2 705 | 2 243 | 2 229 |
| Käibevara | 706 337 | 378 659 | 555 921 | 734 655 | 242 727 | 206 663 | 316 260 | 323 754 | 403 797 | 802 605 |
| Põhivara | 18 660 | 14 093 | 10 502 | 15 882 | 468 226 | 479 820 | 504 915 | 525 249 | 538 183 | 563 432 |
| Kohustused | 435 593 | 153 023 | 214 223 | 314 918 | 417 556 | 340 404 | 404 398 | 342 865 | 400 802 | 858 477 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 49 674 | −112 471 | −83 419 | 142 222 | −52 682 | −70 698 | −89 361 | −35 040 | 33 618 | 20 992 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 46141 | 1,05 mln | 98 | Jah |
| Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 68329 | 22 702 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.07.2021 | TARTU ÜLIKOOL | 2 244 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2022 | 2021 | 2015 | 2009 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 1445 | 439 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 457 | 2202 | 923 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| rebased.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |