SAME OÜ on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on põllumajandusmasinate tootmine.
Ettevõtte juhid on Vahur Jurs, Anna Carolina Johansson, Kadri Jurs ja Henrik Johansson. Omanike hulgas on HENNA INVEST AKTIEBOLAG, KUPJUR OÜ.
SAME OÜ teenis 2025 aastal 6,69 miljoni eurose müügitulu juures 236 226 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HENNA INVEST AKTIEBOLAG | 04.09.2026 | 54 691 € | Ainuomand | |
| KUPJUR OÜ | 04.09.2026 | 23 540 € | Ainuomand |
SAME OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus, Masina- ja metallitööstus2 konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6,69 mln | 5,57 mln | 9,95 mln | 9,44 mln | 6,61 mln | 6,42 mln | 7,32 mln | 6,2 mln | 5,24 mln | 4,66 mln | |
| Ärikasum | 236 226 | 141 234 | 595 258 | 170 121 | 311 602 | 193 169 | 187 536 | 366 135 | 351 534 | 234 194 | |
| Töötajad | 52 | 51 | 60 | 59 | 56 | 66 | 73 | 74 | 73 | 65 | |
| Varad | 5,72 mln | 5,47 mln | 5,62 mln | 5,85 mln | 5,92 mln | 5,33 mln | 5,66 mln | 5,94 mln | 5,71 mln | 4,18 mln | |
| Kokku omakapital | 4,34 mln | 4,23 mln | 4,2 mln | 3,69 mln | 3,68 mln | 3,43 mln | 3,3 mln | 3,3 mln | 3,11 mln | 2,79 mln | |
| Ärirentaablus % | 4 | 3 | 6 | 2 | 5 | 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | |
| Tööjõukulud | 2,4 mln | 2,02 mln | 2,5 mln | 2,22 mln | 1,98 mln | 2,18 mln | 2,07 mln | 1,98 mln | 1,8 mln | 1,55 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 875 | 2 470 | 2 599 | 2 345 | 2 198 | 2 057 | 1 765 | 1 667 | 1 532 | 1 486 | |
| Käibevara | 3,33 mln | 3,45 mln | 3,55 mln | 3,75 mln | 3,55 mln | 3,04 mln | 3,22 mln | 3,29 mln | 2,81 mln | 2,6 mln | |
| Põhivara | 2,38 mln | 2,01 mln | 2,07 mln | 2,09 mln | 2,37 mln | 2,29 mln | 2,44 mln | 2,65 mln | 2,9 mln | 1,58 mln | |
| Kohustused | 1,38 mln | 1,24 mln | 1,42 mln | 2,15 mln | 2,25 mln | 1,9 mln | 2,36 mln | 2,64 mln | 2,59 mln | 1,39 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 211 780 | 121 750 | 558 904 | 133 511 | 276 206 | 152 713 | 138 286 | 311 086 | 322 008 | 223 884 | |
| Dividendid | 74 833 | 144 727 | 67 346 | 50 000 | 114 719 | 56 334 | 58 959 | 0 | 203 400 | 203 391 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Põllumajandusmasinate tootmine | 28301 | 6,69 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 04.08.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 275 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 30.07.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 694 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 14.07.2026 | MUSTVEE VALLAVALITSUS | 519 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 06.07.2026 | TARTU VALLA HALDUS OÜ | 486 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 02.07.2026 | TARTU VALLA HALDUS OÜ | 671 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 22.06.2026 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 296 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 22.06.2026 | TARTU VALLA HALDUS OÜ | 1 550 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 22.06.2026 | PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS | 121 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 18.06.2026 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 150 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 16.06.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 434 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Masina- ja metallitööstuse TOP | 78 | - | 40 | 87 | 69 | 83 | 82 | 70 | 77 | 92 | 54 | 77 | 69 | 15 | 44 | 63 | 31 | 85 | 59 | - | - | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | - | 905 | 169 | - | - | - | - | 276 | - | - | 248 | 343 | 329 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tartumaa TOP | - | 341 | 65 | 119 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ekspordi TOP | - | 823 | 558-557 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | 772 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 725 | 800 | - | - | - | - | - | 515 | 224 | - | - | 350 |
| Jõgevamaa TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | 13 | 26 | 39 | 7 | 8 | 27 | 29 | 47 | 17 | 7 | 6 | 13 | 5 | 43 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| same.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |