TAARAPÕLLU TALU OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus.
Ettevõtte juht on Kristjan Saar. Omanik on Silvi Langus.
TAARAPÕLLU TALU OÜ teenis 2025 aastal 1 969 eurose müügitulu juures −7 568 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kristjan Saar (50) | |
| Silvi Langus (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Silvi Langus | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 969 | 27 485 | 84 956 | 65 928 | 80 673 | 151 313 | 205 730 | 220 203 | 420 481 | 310 227 | |
| Ärikasum | −7 568 | −55 462 | −12 019 | −14 984 | −28 941 | 20 957 | 1 289 | 5 213 | 174 372 | 138 627 | |
| Töötajad | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | 5 | 9 | 7 | |
| Varad | 286 903 | 305 077 | 368 492 | 381 310 | 404 646 | 435 706 | 459 439 | 412 042 | 428 476 | 296 617 | |
| Kokku omakapital | 240 915 | 249 107 | 305 653 | 319 910 | 336 806 | 367 800 | 339 282 | 335 193 | 329 986 | 160 109 | |
| Ärirentaablus % | -384 | -202 | -14 | -23 | -36 | 14 | 1 | 2 | 41 | 45 | |
| Tööjõukulud | 0 | 8 730 | 11 641 | 12 787 | 18 126 | 26 661 | 40 754 | 56 560 | 72 668 | 49 473 | |
| Keskmine kuutöötasu | 544 | 725 | 796 | 564 | 554 | 508 | 705 | 503 | 440 | 596 | |
| Käibevara | 7 022 | 6 446 | 55 501 | 58 785 | 63 427 | 76 087 | 69 066 | 91 069 | 83 079 | 86 069 | |
| Põhivara | 279 881 | 298 631 | 312 991 | 322 525 | 341 219 | 359 619 | 390 373 | 320 973 | 345 397 | 210 548 | |
| Kohustused | 45 988 | 55 970 | 62 839 | 61 400 | 67 840 | 67 906 | 120 157 | 76 849 | 98 490 | 136 508 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8 192 | −56 546 | −14 257 | −16 896 | −30 994 | 17 996 | 4 089 | 5 207 | 169 877 | 133 029 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 01251 | 1 969 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 169 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 02.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 157 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 234 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.04.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 862 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 855 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 234 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 27.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 117 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 645 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 381 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 750 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| taarapollu.ee | registreeritud | 10.04.2012 | Jah |