DREAM-MIX OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on mootorsõidukite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Joonas Vahar ja Tanel Sillaots. Omanike hulgas on Joonas Vahar, Tanel Sillaots.
DREAM-MIX OÜ teenis 2024 aastal 545 745 eurose müügitulu juures 27 882 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Joonas Vahar (31) | |
| Tanel Sillaots (32) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Joonas Vahar | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand | |
| Tanel Sillaots | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
DREAM-MIX OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 545 745 | 496 435 | 299 179 | 199 665 | 171 958 | 68 896 | 55 550 | 59 612 | 20 237 |
| Ärikasum | 27 882 | 48 120 | −6 946 | 1 260 | 2 966 | 3 543 | −316 | 1 805 | 2 108 |
| Töötajad | 7 | 7 | 6 | 4 | 5 | 4 | 2 | 3 | 1 |
| Varad | 133 359 | 124 354 | 61 890 | 54 888 | 47 796 | 24 028 | 16 104 | 19 549 | 10 177 |
| Kokku omakapital | 84 209 | 56 327 | 6 956 | 13 902 | 12 642 | 8 377 | 4 834 | 5 150 | 3 345 |
| Ärirentaablus % | 5 | 10 | -2 | 1 | 2 | 5 | -1 | 3 | 10 |
| Tööjõukulud | 165 700 | 114 962 | 129 219 | 74 026 | 75 904 | 19 739 | 12 414 | 21 478 | 1 917 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 474 | 1 023 | 1 341 | 1 153 | 945 | 307 | 387 | 446 | 119 |
| Käibevara | 99 378 | 96 807 | 48 317 | 43 367 | 36 846 | 16 438 | 15 339 | 19 322 | 9 878 |
| Põhivara | 33 981 | 27 547 | 13 573 | 11 521 | 10 950 | 7 590 | 765 | 227 | 299 |
| Kohustused | 49 150 | 68 027 | 54 934 | 40 986 | 35 154 | 15 651 | 11 270 | 14 399 | 6 832 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 883 | 48 122 | −6 946 | 1 260 | 2 966 | 3 543 | −316 | 1 805 | 2 108 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 545 745 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 886 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 31.03.2026 | 220 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus | |
| 16.03.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 886 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 886 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.01.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 886 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| dreamixauto.ee | registreeritud | 22.04.2019 | Jah |