AIRSMILE OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, kaubandus, põhitegevusala on muu puhastustegevus.
Ettevõtte juhid on Aivo Ader, Merilin Ader ja Oliver Heinsoo. Omanike hulgas on Aivo Ader, Merilin Ader, Oliver Heinsoo.
AIRSMILE OÜ teenis 2024 aastal 869 583 eurose müügitulu juures 5 741 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aivo Ader | 02.09.2023 | 1 000 € | ainuomand | |
| Merilin Ader | 02.09.2023 | 1 000 € | ainuomand | |
| Oliver Heinsoo | 02.09.2023 | 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 869 583 | 884 088 | 798 363 | 691 698 | 613 931 | 591 447 | 545 294 | 593 671 | 484 385 | 303 187 |
| Ärikasum | 5 741 | 49 653 | 72 466 | 2 012 | 3 355 | 40 887 | 4 934 | −21 895 | 39 734 | 7 151 |
| Töötajad | 16 | 12 | 10 | 12 | 11 | 11 | 8 | 8 | 7 | 6 |
| Varad | 507 046 | 451 072 | 348 500 | 279 617 | 238 932 | 234 705 | 188 358 | 171 250 | 183 999 | 141 487 |
| Kokku omakapital | 278 608 | 278 415 | 232 191 | 160 858 | 160 345 | 157 602 | 117 684 | 113 361 | 135 901 | 96 444 |
| Ärirentaablus % | 1 | 6 | 9 | 0 | 1 | 7 | 1 | -4 | 8 | 2 |
| Tööjõukulud | 373 780 | 260 875 | 257 062 | 268 616 | 178 866 | 208 329 | 175 152 | 146 894 | 106 643 | 47 534 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 455 | 1 354 | 1 601 | 1 394 | 1 013 | 1 180 | 1 364 | 1 144 | 949 | 493 |
| Käibevara | 233 094 | 232 927 | 221 189 | 189 020 | 164 352 | 178 042 | 134 403 | 167 446 | 152 098 | 101 613 |
| Põhivara | 273 952 | 218 145 | 127 311 | 90 597 | 74 580 | 56 663 | 53 955 | 3 804 | 31 901 | 39 874 |
| Kohustused | 228 438 | 172 657 | 116 309 | 118 759 | 78 587 | 77 103 | 70 674 | 57 889 | 48 098 | 45 043 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 193 | 46 224 | 71 332 | 513 | 2 743 | 39 918 | 4 323 | −22 540 | 39 456 | 6 432 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu puhastustegevus | 81231 | 796 026 | 92 | Jah |
| Muu spetsialiseerimata jaemüük | 47121 | 73 557 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | SAARDE VALLAVALITSUS | 942 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 19.02.2026 | HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD | 608 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 12.02.2026 | STRANTUM OÜ | 2 691 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 06.02.2026 | STRANTUM OÜ | 1 302 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 28.01.2026 | VIIMSI HALDUS OÜ | 1 221 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 26.01.2026 | VIIMSI HALDUS OÜ | 2 418 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 23.01.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 310 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 22.01.2026 | STRANTUM OÜ | 1 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 22.01.2026 | SAUE VALLAVALITSUS | 595 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 20.01.2026 | VIIMSI HALDUS OÜ | 818 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 2025 | 2024 | 2016 | |
|---|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 246 | 151 | - |
| Gaselli TOP | - | - | 310 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| filta.ee | aegunud | 04.03.2020 | Ei |
| filtafry.ee | aegunud | 11.03.2020 | Ei |