TESSON PÄRNU OÜ on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on mootorsõidukite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Külli Tõnisson ja Tarvo Tõnisson. Omanik on Tarvo Tõnisson.
TESSON PÄRNU OÜ teenis 2025 aastal 436 534 eurose müügitulu juures 47 340 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tarvo Tõnisson (59) | |
| Külli Tõnisson (64) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tarvo Tõnisson | 02.09.2023 | 2 560 € | Ainuomand |
TESSON PÄRNU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 436 534 | 434 478 | 407 199 | 333 302 | 284 549 | 270 942 | 309 196 | 263 043 | 256 364 | 231 590 |
| Ärikasum | 47 340 | 8 404 | 29 722 | 32 947 | 42 243 | 34 469 | 44 216 | 30 724 | 27 756 | −11 796 |
| Töötajad | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Varad | 124 542 | 75 727 | 181 223 | 157 268 | 141 385 | 153 195 | 119 127 | 82 948 | 66 647 | 31 946 |
| Kokku omakapital | 100 147 | 52 807 | 167 878 | 140 484 | 132 225 | 127 597 | 101 824 | 72 557 | 48 148 | 22 892 |
| Ärirentaablus % | 11 | 2 | 7 | 10 | 15 | 13 | 14 | 12 | 11 | -5 |
| Tööjõukulud | 115 065 | 123 426 | 114 223 | 89 083 | 51 142 | 55 192 | 62 923 | 56 151 | 56 413 | 59 274 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 792 | 1 537 | 1 779 | 1 387 | 796 | 859 | 980 | 874 | 878 | 923 |
| Käibevara | 120 976 | 65 036 | 160 038 | 124 763 | 108 098 | 111 019 | 112 801 | 81 272 | 58 962 | 14 452 |
| Põhivara | 3 566 | 10 691 | 21 185 | 32 505 | 33 287 | 42 176 | 6 326 | 1 676 | 7 685 | 17 494 |
| Kohustused | 24 395 | 22 920 | 13 345 | 16 784 | 9 160 | 25 598 | 17 303 | 10 391 | 18 499 | 9 054 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 47 340 | 8 185 | 29 722 | 32 955 | 41 967 | 34 466 | 44 210 | 30 659 | 27 756 | −11 796 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 436 534 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 262 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 12.08.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 175 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 11.08.2026 | SAARDE KOMMUNAAL OÜ | 189 eurot | MAJANDAMISKULUD Heitveekäitlus |
| 10.08.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 162 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 15.07.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 615 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 07.07.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 03.07.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 17.06.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 436 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 08.06.2026 | PÄRNU LINNA HALDUS | 449 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 01.06.2026 | PÕHJA-PÄRNUMAA VALLAVALITSUS | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |