CERAMIC OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tootmine, põhitegevusala on muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine.
Ettevõtte juhid on Külli Nõlvak, Tarvo Hallik ja Tiina Tõnts. Omanike hulgas on Tarvo Hallik, Tiina Tõnts, Külli Nõlvak.
CERAMIC OÜ teenis 2025 aastal 555 118 eurose müügitulu juures 193 317 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Külli Nõlvak (54) | |
| Tarvo Hallik (53) | |
| Tiina Tõnts (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tarvo Hallik | 01.09.2023 | 1 152 € | Ainuomand | |
| Tiina Tõnts | 01.09.2023 | 896 € | Ainuomand | |
| Külli Nõlvak | 01.09.2023 | 512 € | Ainuomand |
CERAMIC OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Meditsiiniseadmed konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 555 118 | 503 789 | 491 682 | 487 558 | 455 011 | 405 707 | 425 856 | 404 521 | 436 572 | 445 603 | |
| Ärikasum | 193 317 | 159 195 | 188 260 | 175 127 | 172 996 | 150 292 | 162 697 | 131 456 | 150 825 | 189 158 | |
| Töötajad | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 9 | 9 | 8 | 8 | |
| Varad | 396 912 | 396 690 | 464 730 | 450 493 | 461 337 | 412 264 | 453 428 | 425 013 | 484 182 | 551 629 | |
| Kokku omakapital | 357 278 | 351 963 | 434 639 | 420 665 | 433 421 | 385 987 | 428 700 | 393 395 | 431 136 | 468 263 | |
| Ärirentaablus % | 35 | 32 | 38 | 36 | 38 | 37 | 38 | 32 | 35 | 39 | |
| Tööjõukulud | 243 793 | 225 550 | 188 915 | 183 687 | 161 601 | 150 278 | 144 847 | 156 614 | 146 970 | 132 921 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 687 | 1 561 | 1 307 | 1 271 | 1 118 | 1 170 | 1 002 | 1 084 | 1 144 | 909 | |
| Käibevara | 186 214 | 233 593 | 279 350 | 291 729 | 282 411 | 213 563 | 237 705 | 189 653 | 224 382 | 265 132 | |
| Põhivara | 210 698 | 163 097 | 185 380 | 158 764 | 178 926 | 198 701 | 215 723 | 235 360 | 259 800 | 286 497 | |
| Kohustused | 39 634 | 44 727 | 30 091 | 29 828 | 27 916 | 26 277 | 24 728 | 31 618 | 53 046 | 83 366 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 197 623 | 167 702 | 189 061 | 175 151 | 173 015 | 150 310 | 162 631 | 131 009 | 150 372 | 188 026 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 32509 | 555 118 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.07.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 3 816 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 15.06.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 4 919 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 15.05.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 4 304 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 16.04.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 3 263 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 14.04.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 1 970 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 16.03.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 3 818 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 16.02.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 3 077 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 16.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 1 855 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 15.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 2 017 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 14.11.2025 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 5 214 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 2010 | 2008 | 2006 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 830 | 1569 | 242 |