WISMARI HAMBARAVI OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Karmen Ilp. Omanike hulgas on Karmen Ilp, Ragnar Ilp.
WISMARI HAMBARAVI OÜ teenis 2025 aastal 382 462 eurose müügitulu juures −740 eurot ärikahjumit.
Seisuga 14.10.2026 on ettevõttel 5 758 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Karmen Ilp (48) | |
| Ragnar Ilp (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Karmen Ilp | 01.09.2023 | 20 000 € | Ainuomand | |
| Ragnar Ilp | 01.09.2023 | 20 000 € | Ainuomand |
WISMARI HAMBARAVI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 462 | 375 292 | 305 127 | 296 381 | 279 236 | 275 846 | 268 615 | 205 435 | 215 667 | 223 473 |
| Ärikasum | −740 | 41 345 | −4 681 | −16 096 | 2 855 | 18 660 | 36 265 | 17 776 | 13 305 | 14 367 |
| Töötajad | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 226 423 | 230 707 | 246 156 | 202 873 | 218 048 | 222 511 | 218 651 | 181 747 | 177 391 | 181 987 |
| Kokku omakapital | 160 329 | 162 703 | 173 804 | 180 689 | 196 342 | 193 103 | 174 348 | 138 287 | 121 111 | 109 028 |
| Ärirentaablus % | 0 | 11 | -2 | -5 | 1 | 7 | 14 | 9 | 6 | 6 |
| Tööjõukulud | 186 365 | 138 679 | 127 451 | 133 844 | 103 081 | 125 367 | 88 433 | 56 532 | 65 233 | 74 127 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 902 | 2 879 | 2 646 | 2 084 | 1 605 | 1 562 | 1 377 | 1 174 | 1 354 | 1 539 |
| Käibevara | 88 534 | 97 186 | 103 435 | 104 953 | 120 457 | 118 102 | 105 610 | 56 917 | 43 368 | 34 221 |
| Põhivara | 137 889 | 133 521 | 142 721 | 97 920 | 97 591 | 104 409 | 113 041 | 124 830 | 134 023 | 147 766 |
| Kohustused | 66 094 | 68 004 | 72 352 | 22 184 | 21 706 | 29 408 | 44 303 | 43 460 | 56 280 | 72 959 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 374 | 38 899 | −6 885 | −15 653 | 3 239 | 18 755 | 36 061 | 17 176 | 12 083 | 13 915 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 382 462 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 166 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 219 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 3 265 € | 0 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 436 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 1 673 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 5 758 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 731 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 25.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 699 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 857 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 18.09.2026 | TERVISEKASSA | 873 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 4 174 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 04.09.2026 | TERVISEKASSA | 588 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 649 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.08.2026 | TERVISEKASSA | 1 282 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.08.2026 | TERVISEKASSA | 1 310 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 2 777 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | |
|---|---|
| Hambaravi TOP | 62 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| wismari.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |