SAARMAS AS on asutatud 1991. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, kinnisvara, põhitegevusala on tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus.
Ettevõtte juht on Eve Koppel. Omanik on Eve Koppel.
SAARMAS AS teenis 2024 aastal 5,23 miljoni eurose müügitulu juures 699 436 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Eve Koppel | 16.08.2023 | 25 565 € |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5,23 mln | 5,25 mln | 5,15 mln | 1,88 mln | 2 mln | 4,6 mln | 4,45 mln | 4,52 mln | 4,85 mln | 4,38 mln | ||
| Ärikasum | 699 436 | 794 895 | 511 745 | −382 519 | −421 178 | 242 616 | 98 305 | 158 701 | 401 784 | 154 591 | ||
| Töötajad | 90 | 85 | 95 | 68 | 72 | 132 | 138 | 157 | 171 | 176 | ||
| Varad | 2,54 mln | 2,57 mln | 2,42 mln | 1,84 mln | 2 mln | 2,7 mln | 2,76 mln | 2,64 mln | 3,06 mln | 3,1 mln | ||
| Kokku omakapital | 2,01 mln | 2,03 mln | 1,86 mln | 1,35 mln | 1,73 mln | 2,15 mln | 2,14 mln | 2,19 mln | 2,6 mln | 2,7 mln | ||
| Ärirentaablus % | 13 | 15 | 10 | -20 | -21 | 5 | 2 | 4 | 8 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 2,8 mln | 2,66 mln | 2,36 mln | 1,37 mln | 1,57 mln | 2,63 mln | 2,66 mln | 2,73 mln | 2,69 mln | 2,3 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 936 | 1 946 | 1 550 | 1 259 | 1 358 | 1 242 | 1 201 | 1 085 | 978 | 815 | ||
| Käibevara | 1,18 mln | 1,33 mln | 1,14 mln | 538 490 | 545 097 | 840 876 | 820 126 | 634 137 | 810 722 | 679 255 | ||
| Põhivara | 1,36 mln | 1,24 mln | 1,28 mln | 1,3 mln | 1,45 mln | 1,86 mln | 1,94 mln | 2 mln | 2,24 mln | 2,42 mln | ||
| Kohustused | 530 370 | 536 922 | 558 425 | 488 281 | 266 798 | 545 211 | 621 802 | 441 642 | 457 495 | 407 052 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 708 210 | 799 880 | 511 767 | −382 523 | −421 147 | 242 643 | 98 329 | 158 682 | 401 572 | 154 628 | ||
| Dividendid | 600 000 | 500 000 | 0 | 185 000 | 125 000 | 450 000 | 420 000 | 430 000 | 400 000 | 400 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 96101 | 5,2 mln | 99 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 26 756 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | KEILA LINNAVALITSUS | 458 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.04.2026 | KEILA LINNAVALITSUS | 144 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 30.03.2026 | TALLINNA BOTAANIKAAED | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Botaanikaaed |
| 30.03.2026 | TALLINNA MÄNNIKÄBI LASTEAED | 284 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 30.03.2026 | TALLINNA SUITSUPÄÄSUPESA LASTEAED | 147 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 30.03.2026 | TALLINNA LASTEAED PALLIPÕNN | 362 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 26.03.2026 | TALLINNA KESKLINNA VALITSUS | 207 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 23.03.2026 | KEILA LINNAVALITSUS | 367 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 23.03.2026 | TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE | 121 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 23.03.2026 | TALLINNA MARDI LASTEAED | 126 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 656 | - | - | - | - | - | - | - |
| Naisjuhtidega ettevõtete TOP | - | 155 | 79 | 14 | 12 | 68 | 55 | 24 |
| Gaselli TOP | - | - | 155 | - | - | - | - | 479 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| saarmas.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |