LOOVUSAIT OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, konsultatsioonid, põhitegevusala on äri- ja muu juhtimisalane nõustamine.
Ettevõtte juhid on Indrek Maripuu ja Liina Maripuu. Omanike hulgas on Indrek Maripuu, Liina Maripuu.
LOOVUSAIT OÜ teenis 2025 aastal 251 610 eurose müügitulu juures 45 532 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Maripuu (50) | |
| Liina Maripuu (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Maripuu | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Liina Maripuu | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
LOOVUSAIT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 251 610 | 125 296 | 156 055 | 125 011 | 89 975 | 58 923 | 66 965 | 115 658 | 95 483 | 75 030 |
| Ärikasum | 45 532 | 8 303 | 33 306 | 12 857 | 37 500 | 7 489 | 8 884 | 21 158 | 12 630 | 14 555 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Varad | 289 701 | 262 850 | 268 328 | 315 712 | 308 262 | 165 149 | 125 168 | 60 857 | 40 882 | 21 252 |
| Kokku omakapital | 206 199 | 164 181 | 159 073 | 129 093 | 161 515 | 126 565 | 120 154 | 51 700 | 31 030 | 18 908 |
| Ärirentaablus % | 18 | 7 | 21 | 10 | 42 | 13 | 13 | 18 | 13 | 19 |
| Tööjõukulud | 37 802 | 27 302 | 33 118 | 32 651 | 28 265 | 15 258 | 14 250 | 17 437 | 20 897 | 2 021 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 177 | 850 | 1 031 | 1 017 | 1 760 | 950 | 888 | 543 | 651 | 126 |
| Käibevara | 8 511 | 13 786 | 16 380 | 54 708 | 71 650 | 19 941 | 16 029 | 31 536 | 17 211 | 14 826 |
| Põhivara | 281 190 | 249 064 | 251 948 | 261 004 | 236 612 | 145 208 | 109 139 | 29 321 | 23 671 | 6 426 |
| Kohustused | 83 502 | 98 669 | 109 255 | 186 619 | 146 747 | 38 584 | 5 014 | 9 157 | 9 852 | 2 344 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 42 019 | 5 108 | 29 980 | 10 077 | 34 950 | 6 411 | 8 538 | 20 670 | 12 122 | 11 603 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 221 811 | 88 | Jah |
| Puhkekülad ja puhkelaagrid | 55203 | 29 799 | 12 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | RAHANDUSMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIAKESKUS | 1 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 18.06.2026 | SOTSIAALMINISTEERIUM | 2 247 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 12.06.2026 | VÕRUMAA ARENDUSKESKUS SA | 2 356 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 09.06.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 1 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 09.06.2026 | IDA-VIRU ETTEVÕTLUSKESKUS SA | 2 728 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 04.06.2026 | VÕRUMAA ARENDUSKESKUS SA | 2 976 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 02.06.2026 | VÕRUMAA ARENDUSKESKUS SA | 523 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 01.06.2026 | EESTI RAHVA MUUSEUM | 1 172 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 15.05.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 1 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 12.05.2026 | SAARE ARENDUSKESKUS SA | 5 597 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 326 | 127-128 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| loovusait.ee | registreeritud | 28.01.2016 | Jah |
| visittaevaskoja.ee | registreeritud | 30.05.2025 | Jah |