REMONDIKLUBI OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Tõnis Vändre. Omanik on Tõnis Vändre.
REMONDIKLUBI OÜ teenis 2023 aastal 0 eurose müügitulu juures −19 068 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 10 662 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tõnis Vändre (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tõnis Vändre | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KR PUHJAST OÜ | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand | |
| SAUEAUGU PESAD OÜ | 08.01.2024 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 51 510 | 203 322 | 1,24 mln | 286 644 | 173 003 | 92 612 | 107 410 | 209 524 | |
| Ärikasum | −65 866 | −19 068 | −65 451 | −46 075 | 261 110 | 19 207 | 4 151 | 30 192 | 1 619 | 1 699 |
| Töötajad | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 4 | 3 | 2 | 0 | |
| Varad | 0 | 65 866 | 65 879 | 325 517 | 476 826 | 192 807 | 121 620 | 49 003 | 39 440 | 69 642 |
| Kokku omakapital | −89 425 | −23 559 | −4 491 | 277 783 | 317 991 | 56 875 | 37 665 | 33 513 | 3 318 | 1 699 |
| Ärirentaablus % | -127 | -23 | 21 | 7 | 2 | 33 | 2 | 1 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 5 552 | 55 371 | 106 652 | 64 854 | 49 932 | 8 732 | 0 | |
| Keskmine kuutöötasu | 173 | 1 150 | 1 107 | 1 010 | 1 037 | 272 | ||||
| Käibevara | 0 | 65 866 | 65 879 | 323 517 | 476 593 | 191 876 | 119 991 | 37 258 | 30 022 | 69 642 |
| Põhivara | 0 | 0 | 2 000 | 233 | 931 | 1 629 | 11 745 | 9 418 | 0 | |
| Kohustused | 89 425 | 89 425 | 70 370 | 47 734 | 158 835 | 135 932 | 83 955 | 15 490 | 36 122 | 67 943 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −65 866 | −19 068 | −65 451 | −40 208 | 261 116 | 19 210 | 4 152 | 30 195 | 1 619 | 1 699 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41201 | 51 510 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 53 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 609 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 10 000 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 10 662 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 03.09.2021 | TALLINNA ÜLIKOOL | 480 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 12.04.2021 | TALLINNA ÜLIKOOL | 480 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| rebuildmix.ee | registreeritud | 16.12.2015 | Jah |