ESTLIVE TRAVEL OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, põhitegevusala on reisibüroode tegevus.
Ettevõtte juhid on Janno Jõffert ja Andrus Jõffert. Omanike hulgas on Janno Jõffert, Andrus Jõffert.
ESTLIVE TRAVEL OÜ teenis 2025 aastal 1,09 miljoni eurose müügitulu juures 27 148 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Janno Jõffert (48) | |
| Andrus Jõffert (59) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Janno Jõffert | 16.07.2024 | 1 917 € | Ainuomand | |
| Andrus Jõffert | 16.07.2024 | 1 917 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,09 mln | 1,02 mln | 707 874 | 610 642 | 375 374 | 257 153 | 508 316 | 255 994 | 262 182 | 320 167 | |
| Ärikasum | 27 148 | 59 813 | 27 014 | 15 076 | 12 237 | −21 815 | 13 337 | 12 643 | 9 668 | 6 349 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | |
| Varad | 240 178 | 255 772 | 189 223 | 174 920 | 176 736 | 121 132 | 255 551 | 108 801 | 106 028 | 133 068 | |
| Kokku omakapital | 202 128 | 171 415 | 100 490 | 82 668 | 64 256 | 55 278 | 81 583 | 73 021 | 65 881 | 62 489 | |
| Ärirentaablus % | 2 | 6 | 4 | 2 | 3 | -8 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
| Tööjõukulud | 18 486 | 16 748 | 12 797 | 10 695 | 12 085 | 10 746 | 8 736 | 1 338 | 7 546 | 7 029 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 151 | 1 043 | 797 | 666 | 753 | 669 | 544 | 470 | 438 | 1 007 | |
| Käibevara | 209 475 | 222 498 | 188 322 | 173 552 | 176 038 | 120 059 | 254 082 | 108 395 | 105 480 | 133 068 | |
| Põhivara | 30 703 | 33 274 | 901 | 1 368 | 698 | 1 073 | 1 469 | 406 | 548 | 0 | |
| Kohustused | 38 050 | 84 357 | 88 733 | 92 252 | 112 480 | 65 854 | 173 968 | 35 780 | 40 147 | 70 579 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 151 | 70 926 | 27 038 | 14 481 | 9 067 | −28 617 | 8 561 | 5 738 | 3 392 | 5 598 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Reisibüroode tegevus | 79111 | 1,06 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.06.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 7 500 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 2026 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 619 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| estlive.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |