AFRY ESTONIA OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon.
Ettevõtte juhid on Anders Mathias Wikman, Aleksi Juho Tapio Kaipola ja Tuukka Sakari Sormunen. Omanik on AFRY Group Finland Oy.
AFRY ESTONIA OÜ teenis 2025 aastal 568 831 eurose müügitulu juures 80 385 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| AFRY Group Finland Oy | 14.03.2024 | 10 000 € | ainuomand |
AFRY ESTONIA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Inseneribürood konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 568 831 | 856 868 | 2,38 mln | 2,86 mln | 1,99 mln | 1,66 mln | 1,49 mln | 1,75 mln | 1,58 mln | 894 201 |
| Ärikasum | 80 385 | 130 917 | −126 368 | 57 671 | 46 | 40 | −140 685 | 135 122 | −109 364 | −496 987 |
| Töötajad | 9 | 13 | 27 | 31 | 32 | 21 | 22 | 23 | 23 | 26 |
| Varad | 366 040 | 537 966 | 1,18 mln | 936 894 | 752 825 | 706 513 | 746 728 | 708 722 | 559 595 | 523 199 |
| Kokku omakapital | 293 690 | 212 582 | −60 418 | 66 893 | 9 208 | 8 927 | 8 720 | 149 558 | 14 932 | 125 710 |
| Ärirentaablus % | 14 | 15 | -5 | 2 | 0 | 0 | -9 | 8 | -7 | -56 |
| Tööjõukulud | 459 388 | 788 222 | 1,13 mln | 1,27 mln | 1,05 mln | 819 549 | 808 037 | 855 074 | 843 126 | 837 639 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 179 | 3 776 | 2 597 | 2 561 | 2 053 | 2 431 | 2 288 | 2 315 | 2 283 | 2 007 |
| Käibevara | 360 818 | 535 098 | 1,09 mln | 876 829 | 707 064 | 660 185 | 710 010 | 653 015 | 496 213 | 436 147 |
| Põhivara | 5 222 | 2 868 | 88 677 | 60 065 | 45 761 | 46 328 | 36 718 | 55 707 | 63 382 | 87 052 |
| Kohustused | 72 350 | 325 384 | 1,24 mln | 870 001 | 743 617 | 697 586 | 738 008 | 559 164 | 544 663 | 397 489 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 81 108 | 131 917 | −127 311 | 57 685 | 281 | 207 | −140 838 | 134 626 | −110 778 | −497 834 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 7112 | 568 831 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 396 | - | 411-410 | 345-343 | 426 | 325 | 219 |
| Gaselli TOP | - | 1407 | - | - | - | - | 420 |