EINOLA TALU OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Priit Einola. Omanike hulgas on Priit Einola, Aime Einola.
EINOLA TALU OÜ teenis 2025 aastal 90 979 eurose müügitulu juures −176 905 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.10.2026 on ettevõttel 6 231 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Priit Einola (52) | |
| Aime Einola (81) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Priit Einola | 02.09.2023 | 5 112 € | Ainuomand | |
| Aime Einola | 11.08.2026 | 2 556 € | Ainuomand |
EINOLA TALU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 979 | 172 947 | 132 051 | 188 322 | 127 440 | 123 256 | 173 321 | 123 139 | 98 142 | 145 272 | |
| Ärikasum | −176 905 | 10 855 | 45 459 | 2 236 | 3 405 | 4 262 | 68 842 | −16 209 | 1 269 | −79 449 | |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | |
| Varad | 315 640 | 440 526 | 448 777 | 343 026 | 329 289 | 360 706 | 265 966 | 222 340 | 240 865 | 233 218 | |
| Kokku omakapital | 3 381 | 184 989 | 181 551 | 142 955 | 142 933 | 141 969 | 140 809 | 35 414 | 17 189 | 16 561 | |
| Ärirentaablus % | -194 | 6 | 34 | 1 | 3 | 3 | 40 | -13 | -55 | -37 | |
| Tööjõukulud | 48 804 | 46 308 | 41 419 | 44 802 | 31 228 | 45 193 | 41 265 | 50 092 | 50 390 | 46 117 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 520 | 1 442 | 1 290 | 930 | 648 | 563 | 514 | 520 | 479 | 507 | |
| Käibevara | 50 135 | 144 396 | 135 717 | 124 025 | 112 755 | 131 269 | 127 167 | 115 309 | 116 935 | 84 415 | |
| Põhivara | 265 505 | 296 130 | 313 060 | 219 001 | 216 534 | 229 437 | 138 799 | 107 031 | 123 930 | 148 803 | |
| Kohustused | 312 259 | 255 537 | 267 226 | 200 071 | 186 356 | 218 737 | 125 157 | 186 926 | 223 676 | 216 657 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −181 607 | 3 438 | 38 596 | 22 | 963 | 1 160 | 64 507 | −16 456 | 628 | −80 545 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 42 528 | 47 | Jah |
| Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 01131 | 41 987 | 46 | Ei |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 6 464 | 7 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 6 222 € | 6 222 € | 0 € |
| Maamaks | 9 € | 9 € | 0 € |
| Kokku | 6 231 € | 6 231 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | TARTU PEREKODU KÄOPESA SA | 85 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 04.08.2026 | TARTU PEREKODU KÄOPESA SA | 44 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 11.06.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 456 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 08.06.2026 | TARTU PEREKODU KÄOPESA SA | 97 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 13.04.2026 | TARTU PEREKODU KÄOPESA SA | 129 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 06.04.2026 | TARTU PEREKODU KÄOPESA SA | 81 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 27.03.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 09.03.2026 | TARTU LASTEAED RUKKILILL | 68 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 06.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 349 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 02.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 346 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |