PIIRI HAMBARAVI OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Angela Rehi ja Meelis Pauklin. Omanike hulgas on Kiira Paju, Meelis Pauklin.
PIIRI HAMBARAVI OÜ teenis 2025 aastal 777 806 eurose müügitulu juures 90 361 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Angela Rehi (53) | |
| Meelis Pauklin (69) | |
| Kiira Paju (82) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kiira Paju | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Meelis Pauklin | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
PIIRI HAMBARAVI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 777 806 | 786 983 | 677 594 | 617 811 | 584 285 | 501 189 | 568 234 | 606 739 | 518 677 | 493 299 |
| Ärikasum | 90 361 | 44 057 | −568 | 7 087 | 29 718 | 33 026 | 43 853 | 42 702 | 35 202 | 1 726 |
| Töötajad | 10 | 10 | 16 | 17 | 18 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 |
| Varad | 158 183 | 113 895 | 126 054 | 167 263 | 202 226 | 194 592 | 151 788 | 110 583 | 89 036 | 76 279 |
| Kokku omakapital | 96 239 | 32 584 | 60 862 | 110 954 | 143 742 | 131 414 | 98 384 | 61 957 | 33 250 | 21 895 |
| Ärirentaablus % | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 8 | 7 | 7 | 0 |
| Tööjõukulud | 511 220 | 532 254 | 452 552 | 396 558 | 358 505 | 343 593 | 345 998 | 367 687 | 335 870 | 308 259 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 184 | 3 315 | 1 762 | 1 453 | 1 240 | 1 126 | 1 134 | 1 205 | 1 101 | 1 010 |
| Käibevara | 156 947 | 110 053 | 100 023 | 111 742 | 114 830 | 76 713 | 32 304 | 93 099 | 73 694 | 60 890 |
| Põhivara | 1 236 | 3 842 | 26 031 | 55 521 | 87 396 | 117 879 | 119 484 | 17 484 | 15 342 | 15 389 |
| Kohustused | 61 944 | 81 311 | 65 192 | 56 309 | 58 484 | 63 178 | 53 404 | 48 626 | 55 786 | 54 384 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 90 451 | 45 279 | −158 | 7 098 | 29 725 | 33 029 | 43 859 | 42 707 | 35 205 | 1 729 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 777 806 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | TERVISEKASSA | 10 479 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 25.09.2026 | TERVISEKASSA | 4 956 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 8 728 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 18.09.2026 | TERVISEKASSA | 3 952 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 13 909 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 04.09.2026 | TERVISEKASSA | 3 047 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.09.2026 | TERVISEKASSA | 6 163 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.08.2026 | TERVISEKASSA | 2 905 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.08.2026 | TERVISEKASSA | 5 335 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 5 692 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2009 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 917 | 646 | - | - | - |
| Hambaravi TOP | - | 53 | 103 | - | - |
| Jõgevamaa TOP | - | 55 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | 384 | 1436 |