ENDLA TURISMITALU OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, põhitegevusala on puhkemajad.
Ettevõtte juht on Jonel Põld. Omanike hulgas on Jonel Põld, Andri Sorokin.
ENDLA TURISMITALU OÜ teenis 2025 aastal 142 716 eurose müügitulu juures 6 293 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jonel Põld (48) | |
| Andri Sorokin (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jonel Põld | 01.09.2023 | 1 675 € | Ainuomand | |
| Andri Sorokin | 01.09.2023 | 825 € | Ainuomand |
ENDLA TURISMITALU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutusasutused, Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 716 | 128 949 | 170 109 | 194 964 | 82 929 | 75 850 | 121 694 | 101 329 | 86 314 | 81 292 |
| Ärikasum | 6 293 | 11 991 | 12 650 | 27 216 | 9 054 | 3 122 | 22 386 | 11 083 | 10 433 | −681 |
| Töötajad | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 395 392 | 409 736 | 422 246 | 462 449 | 367 921 | 367 800 | 375 564 | 383 415 | 326 451 | 328 906 |
| Kokku omakapital | 79 357 | 78 275 | 76 379 | 71 458 | 49 612 | 42 971 | 41 725 | 22 274 | 13 106 | 4 216 |
| Ärirentaablus % | 4 | 9 | 7 | 14 | 11 | 4 | 18 | 11 | 12 | -1 |
| Tööjõukulud | 13 648 | 12 244 | 23 534 | 21 513 | 11 320 | 8 515 | 10 331 | 10 489 | 7 293 | 6 904 |
| Keskmine kuutöötasu | 850 | 763 | 733 | 670 | 705 | 530 | 643 | 653 | 454 | 430 |
| Käibevara | 28 820 | 16 797 | 9 590 | 31 772 | 11 914 | 1 372 | 1 491 | 1 150 | 5 902 | 870 |
| Põhivara | 366 572 | 392 939 | 412 656 | 430 677 | 356 007 | 366 428 | 374 073 | 382 265 | 320 549 | 328 036 |
| Kohustused | 316 035 | 331 461 | 345 867 | 390 991 | 318 309 | 324 829 | 333 839 | 361 141 | 313 345 | 324 690 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 082 | 1 896 | 4 921 | 21 846 | 6 641 | 1 246 | 19 455 | 9 167 | 8 890 | −2 819 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puhkemajad | 55202 | 142 716 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 014 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 26.06.2026 | TALLINNA TÕNISMÄE RIIGIGÜMNAASIUM | 2 102 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 22.06.2026 | SAUE VALLAVALITSUS | 3 298 eurot | TÖÖJÕUKULUD Alusharidus |
| 16.06.2026 | KIILI VARAHALDUSE SA | 729 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 16.06.2026 | KIILI VARAHALDUSE SA | 1 976 eurot | TÖÖJÕUKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 02.06.2026 | TALLINNA VANGLA | 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 02.06.2026 | TALLINNA VANGLA | 155 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 29.05.2026 | MAJANDUS- JA TEENINDUSKOLLEDŽ | 1 519 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 26.05.2026 | 3 579 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus | |
| 26.05.2026 | SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS | 259 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| endlatalu.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |