SPENDERADOS OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on betoonist muude ehitustoodete tootmine.
Ettevõtte juhid on Marko Koidu ja Sulev Koidu. Omanik on SPENDERA OÜ.
SPENDERADOS OÜ teenis 2024 aastal 3,93 miljoni eurose müügitulu juures 161 142 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Sulev Koidu (57) | |
| Marko Koidu (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SPENDERA OÜ | 21.11.2025 | 6 400 € | ainuomand |
SPENDERADOS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitusmaterjalide tootmine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,93 mln | 3,29 mln | 3,61 mln | 3,34 mln | 3,22 mln | 3,21 mln | 3,56 mln | 3,41 mln | 3,19 mln | 3,69 mln |
| Ärikasum | 161 142 | 12 397 | 323 817 | 721 022 | −1,2 mln | 31 190 | 309 712 | 478 334 | 156 287 | 254 267 |
| Töötajad | 15 | 14 | 14 | 13 | 10 | 19 | 21 | 21 | 27 | 30 |
| Varad | 2,95 mln | 2,49 mln | 2,76 mln | 3,1 mln | 2,39 mln | 4,36 mln | 4,32 mln | 4,24 mln | 3,99 mln | 3,69 mln |
| Kokku omakapital | 1,12 mln | 1,37 mln | 1,42 mln | 1,14 mln | 442 909 | 1,69 mln | 1,72 mln | 1,47 mln | 1,06 mln | 978 895 |
| Ärirentaablus % | 4 | 0 | 9 | 22 | -37 | 1 | 9 | 14 | 5 | 7 |
| Tööjõukulud | 641 019 | 536 283 | 672 231 | 401 246 | 396 394 | 390 760 | 388 522 | 338 194 | 387 396 | 379 877 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 662 | 2 386 | 2 991 | 1 922 | 2 469 | 1 281 | 1 152 | 1 003 | 894 | 789 |
| Käibevara | 1,65 mln | 1,09 mln | 1,22 mln | 1,81 mln | 1,32 mln | 1,38 mln | 1,32 mln | 1,34 mln | 1,25 mln | 1,08 mln |
| Põhivara | 1,3 mln | 1,4 mln | 1,54 mln | 1,28 mln | 1,07 mln | 2,98 mln | 3,01 mln | 2,9 mln | 2,75 mln | 2,61 mln |
| Kohustused | 1,82 mln | 1,12 mln | 1,34 mln | 1,96 mln | 1,95 mln | 2,66 mln | 2,61 mln | 2,77 mln | 2,94 mln | 2,71 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 85 867 | −53 831 | 287 082 | 693 340 | −1,25 mln | −23 871 | 248 046 | 410 426 | 78 727 | 151 626 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Betoonist muude ehitustoodete tootmine | 23619 | 3,67 mln | 100 | Jah |
| Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 82991 | 10 537 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.07.2024 | STRANTUM OÜ | 3 675 eurot | PÕHIVARA Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 04.03.2024 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 1 587 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 09.10.2023 | TALLINNA VANGLA | 970 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 29.08.2023 | TALLINNA VANGLA | 272 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 18.08.2023 | TALLINNA VANGLA | 272 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 07.06.2022 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 1 717 eurot | PÕHIVARA Puhkepargid ja -baasid |
| 2025 | 2023 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 1372 | - | - | 406 | - | 239 | 383 | 584 | - | - |
| Ehitusmaterjalitootjate TOP | 56 | - | - | 70 | 103 | 40 | 59 | 86 | 55 | 50 |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | 808-809 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Põlvamaa TOP | - | - | 81 | 40 | - | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 452 | - | - | - | - | - |