LAVORA OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Olga Kluge. Omanike hulgas on Olga Kluge, Costantino Veglianti.
LAVORA OÜ teenis 2025 aastal 2,14 miljoni eurose müügitulu juures 62 415 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Olga Kluge (45) | |
| Costantino Veglianti (66) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Olga Kluge | 01.09.2023 | 3 928 € | Ainuomand | |
| Costantino Veglianti | 01.09.2023 | 2 618 € | Ainuomand |
LAVORA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused, Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,14 mln | 2,18 mln | 2,05 mln | 1,98 mln | 1,53 mln | 1,48 mln | 1,44 mln | 1,29 mln | 1,25 mln | 1,08 mln |
| Ärikasum | 62 415 | 132 701 | 114 764 | 133 847 | 151 226 | 164 285 | 121 548 | 104 963 | 416 063 | 72 885 |
| Töötajad | 34 | 34 | 34 | 34 | 34 | 32 | 32 | 32 | 32 | 32 |
| Varad | 344 574 | 410 920 | 548 458 | 617 209 | 823 926 | 640 955 | 483 605 | 448 951 | 545 739 | 537 232 |
| Kokku omakapital | 142 473 | 213 945 | 359 507 | 431 627 | 422 758 | 396 502 | 357 211 | 330 571 | 444 355 | 101 185 |
| Ärirentaablus % | 3 | 6 | 6 | 7 | 10 | 11 | 8 | 8 | 33 | 7 |
| Tööjõukulud | 1,03 mln | 980 462 | 894 680 | 851 209 | 621 902 | 558 716 | 600 773 | 527 809 | 515 574 | 441 522 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 881 | 1 796 | 1 639 | 1 559 | 1 139 | 1 087 | 1 169 | 1 027 | 1 003 | 859 |
| Käibevara | 328 403 | 400 927 | 542 733 | 606 887 | 813 445 | 633 704 | 476 858 | 445 604 | 544 401 | 535 914 |
| Põhivara | 16 171 | 9 993 | 5 725 | 10 322 | 10 481 | 7 251 | 6 747 | 3 347 | 1 338 | 1 318 |
| Kohustused | 202 101 | 196 975 | 188 951 | 185 582 | 401 168 | 244 453 | 126 394 | 118 380 | 101 384 | 436 047 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 63 492 | 135 083 | 115 410 | 133 877 | 151 256 | 164 291 | 121 553 | 104 966 | 416 065 | 72 895 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 2,14 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 06.02.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 267 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 06.02.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 334 eurot | TÖÖJÕUKULUD Erihaigla teenused |
| 26.01.2026 | VÄLISMINISTEERIUM | 196 eurot | TÖÖJÕUKULUD Välispoliitika |
| 13.01.2026 | HARIDUS- JA NOORTEAMET | 339 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 09.01.2026 | TALLINNA LINNAPLANEERIMISE AMET | 471 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 05.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 86 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 05.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 86 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.10.2025 | RIIGI KINNISVARA AS | 614 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muud üldised teenused |
| 17.10.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 127 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 17.10.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 63 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 39 | 67 | 47 | 24 | 6 | 19 | 46 | 2 | 35 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| gianni.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |