CONSPIRATOR OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Anne Parmas. Omanik on Anne Parmas.
CONSPIRATOR OÜ teenis 2025 aastal 302 008 eurose müügitulu juures 13 200 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anne Parmas (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anne Parmas | 01.09.2023 | 40 000 € | Ainuomand |
CONSPIRATOR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 302 008 | 305 448 | 345 972 | 379 807 | 280 140 | 270 601 | 274 543 | 297 397 | 246 452 | 217 839 |
| Ärikasum | 13 200 | 6 755 | 9 567 | 5 717 | 2 930 | −5 708 | 7 374 | 5 383 | 12 372 | 1 201 |
| Töötajad | 4 | 4 | 5 | 7 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 6 |
| Varad | 86 571 | 76 367 | 80 350 | 64 244 | 48 045 | 62 194 | 79 140 | 76 154 | 67 580 | 53 510 |
| Kokku omakapital | 67 333 | 55 966 | 51 708 | 43 441 | 37 905 | 35 250 | 41 342 | 34 465 | 29 424 | 17 133 |
| Ärirentaablus % | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | -2 | 3 | 2 | 5 | 1 |
| Tööjõukulud | 68 690 | 72 907 | 77 891 | 87 185 | 67 383 | 59 111 | 71 208 | 61 536 | 53 176 | 40 767 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 070 | 1 135 | 970 | 776 | 600 | 460 | 554 | 548 | 473 | 423 |
| Käibevara | 52 402 | 36 005 | 31 988 | 37 960 | 25 308 | 43 083 | 44 288 | 44 928 | 32 677 | 37 180 |
| Põhivara | 34 169 | 40 362 | 48 362 | 26 284 | 22 737 | 19 111 | 34 852 | 31 226 | 34 903 | 16 330 |
| Kohustused | 19 238 | 20 401 | 28 642 | 20 803 | 10 140 | 26 944 | 37 798 | 41 689 | 38 156 | 36 377 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 366 | 4 258 | 8 267 | 5 536 | 2 655 | −6 112 | 6 897 | 5 041 | 12 291 | 1 038 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 296 061 | 98 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 5 947 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | VALGA VALLAVALITSUS | 462 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavolikogu |
| 21.08.2026 | VALGA VALLAVALITSUS | 525 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 30.06.2026 | VALGA VALLAVALITSUS | 402 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavolikogu |
| 10.06.2026 | MAA- JA RUUMIAMET | 458 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 08.06.2026 | VALGAMAA ARENGUAGENTUUR SA | 308 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine tööjõupoliitika |
| 08.06.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 25.05.2026 | VALGAMAA ARENGUAGENTUUR SA | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 25.05.2026 | VALGA VALLAVALITSUS | 345 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavolikogu |
| 18.05.2026 | VALGAMAA ARENGUAGENTUUR SA | 525 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 18.05.2026 | VALGAMAA ARENGUAGENTUUR SA | 1 557 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine tööjõupoliitika |
| 2025 | 2009 | |
|---|---|---|
| Valgamaa TOP | 136 | - |
| Gaselli TOP | - | 2235 |