U&K TOITLUSTUS OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus.
Ettevõtte juht on Urmas Lindlo. Omanike hulgas on Urmas Lindlo, Kersti Siniallik.
U&K TOITLUSTUS OÜ teenis 2025 aastal 142 198 eurose müügitulu juures 7 129 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 on ettevõttel 1 968 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Urmas Lindlo (55) | |
| Kersti Siniallik (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Urmas Lindlo | 02.09.2023 | 3 195 € | Ainuomand | |
| Kersti Siniallik | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 198 | 182 860 | 166 169 | 144 796 | 48 782 | 49 995 | 74 825 | 64 215 | 53 420 | 123 691 | |
| Ärikasum | 7 129 | 16 008 | 6 043 | 1 711 | −2 722 | 67 | 498 | 798 | −1 974 | 1 522 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 6 | |
| Varad | 53 598 | 35 352 | 23 460 | 12 945 | 19 857 | 16 765 | 22 527 | 22 650 | 31 125 | 67 665 | |
| Kokku omakapital | 30 819 | 24 482 | 9 696 | 4 850 | 3 140 | 9 099 | 9 032 | 8 534 | 7 449 | 9 902 | |
| Ärirentaablus % | 5 | 9 | 4 | 1 | -6 | 0 | 1 | 1 | |||
| Tööjõukulud | 67 424 | 63 065 | 61 403 | 34 365 | 15 583 | 34 723 | 30 245 | 25 133 | 48 350 | 61 369 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 400 | 1 309 | 1 275 | 1 070 | 971 | 721 | 628 | 783 | |||
| Käibevara | 18 259 | 11 725 | 4 335 | 7 285 | 14 516 | 8 786 | 13 190 | 11 942 | 17 879 | 45 258 | |
| Põhivara | 35 339 | 23 627 | 19 125 | 5 660 | 5 341 | 7 979 | 9 337 | 10 708 | 13 246 | 22 407 | |
| Kohustused | 22 779 | 10 870 | 13 764 | 8 095 | 16 717 | 7 666 | 13 495 | 14 116 | 23 676 | 57 763 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6 337 | 14 785 | 4 846 | 1 711 | −2 722 | 67 | 498 | 695 | −2 453 | 915 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 56112 | 142 198 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 574 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 1 329 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 65 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 1 968 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.07.2026 | KÕRGEM KUNSTIKOOL PALLAS | 380 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 03.06.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 434 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 25.03.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 540 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 11.03.2026 | PAIDE SPORDIKESKUS SA | 208 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 05.03.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 05.03.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 312 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 04.03.2026 | JÕHVI VALLAVALITSUS | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 03.03.2026 | HALJALA VALLAVALITSUS | 208 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 02.03.2026 | VIRU-NIGULA VALLAVALITSUS | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 27.02.2026 | KOSE VALLAVALITSUS | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| nurmeköök.ee | registreeritud | 10.07.2025 | Jah |