ZORYAM OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, teenus, põhitegevusala on elektri- ja sidevõrkude ehitus.
Ettevõtte juht on Ain Aidamets. Omanik on Ain Aidamets.
ZORYAM OÜ teenis 2024 aastal 1,12 miljoni eurose müügitulu juures 25 865 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 on ettevõttel 96 417 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ain Aidamets (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ain Aidamets | 11.05.2026 | 19 000 € | ainuomand |
ZORYAM OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Elektriehitus, Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,12 mln | 1,22 mln | 1,68 mln | 1,54 mln | 604 771 | 490 045 | 600 072 | 536 765 | 766 772 | 310 958 |
| Ärikasum | 25 865 | 18 593 | −3 635 | 1 312 | −41 488 | −41 663 | 3 970 | 67 763 | 44 259 | 1 576 |
| Töötajad | 12 | 12 | 15 | 18 | 14 | 15 | 16 | 19 | 20 | 16 |
| Varad | 406 177 | 257 309 | 247 514 | 288 689 | 204 513 | 141 393 | 154 066 | 184 942 | 119 390 | 93 817 |
| Kokku omakapital | 21 264 | 15 131 | 10 826 | 17 761 | 11 | 22 203 | 67 445 | 112 382 | 44 127 | 3 598 |
| Ärirentaablus % | 2 | 2 | 0 | 0 | -7 | -9 | 1 | 13 | 6 | 1 |
| Tööjõukulud | 262 476 | 271 253 | 311 303 | 258 817 | 182 431 | 195 154 | 186 807 | 201 978 | 219 854 | 231 823 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 362 | 1 408 | 1 293 | 896 | 812 | 810 | 727 | 662 | 685 | 902 |
| Käibevara | 331 663 | 185 757 | 171 126 | 239 867 | 178 754 | 114 874 | 131 474 | 172 801 | 103 889 | 93 817 |
| Põhivara | 74 514 | 71 552 | 76 388 | 48 822 | 25 759 | 26 519 | 22 592 | 12 141 | 15 501 | 0 |
| Kohustused | 384 913 | 242 178 | 236 688 | 270 928 | 204 502 | 119 190 | 86 621 | 72 560 | 75 263 | 90 219 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6 132 | 4 305 | −6 935 | 1 250 | −51 205 | −41 492 | 5 063 | 68 255 | 40 529 | 1 098 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 42221 | 1,03 mln | 92 | Jah |
| Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 77321 | 58 912 | 5 | Ei |
| Veokite rentimine ja kasutusrent | 77121 | 16 842 | 2 | Ei |
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 15 809 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 135 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 1 437 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 24 399 € | 0 € | 0 € |
| Määramata | 864 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 53 101 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 14 377 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 2 104 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 96 417 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.09.2023 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 122 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 21.08.2023 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 76 308 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 21.07.2023 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 62 352 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 26.06.2023 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 28 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 19.05.2023 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 56 700 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 28.04.2023 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 47 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 26.10.2022 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 67 920 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 30.08.2022 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 132 648 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 29.07.2022 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 57 432 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 03.06.2022 | KIILI VALLAVALITSUS | 8 100 eurot | PÕHIVARA Tänavavalgustus |
| 2025 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Taristuehitajate TOP | 149 | 77 | 86 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| bitakco.ee | registreeritud | 12.11.2016 | Jah |