ILMARA OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus.
Ettevõtte juht on Indrek Saluvee. Omanik on Indrek Saluvee.
ILMARA OÜ teenis 2025 aastal 1,03 miljoni eurose müügitulu juures 27 498 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Saluvee (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Saluvee | 02.09.2023 | 9 267 € | Ainuomand |
ILMARA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hoolekandeasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,03 mln | 624 006 | 90 171 | 166 044 | 270 658 | 393 285 | 387 280 | 391 900 | 395 034 | 348 293 |
| Ärikasum | 27 498 | −23 706 | −98 171 | 4 286 | 331 504 | 14 323 | −62 005 | 36 204 | 75 066 | 77 655 |
| Töötajad | 29 | 18 | 5 | 7 | 15 | 18 | 18 | 21 | 20 | 20 |
| Varad | 1,22 mln | 1,29 mln | 1,33 mln | 966 218 | 947 661 | 584 002 | 603 572 | 672 458 | 716 834 | 724 513 |
| Kokku omakapital | 336 805 | 348 914 | 422 354 | 560 069 | 558 506 | 240 778 | 245 141 | 318 772 | 297 568 | 257 461 |
| Ärirentaablus % | 3 | -4 | -109 | 3 | 122 | 4 | -16 | 9 | 19 | 22 |
| Tööjõukulud | 756 429 | 395 305 | 59 511 | 96 144 | 186 218 | 265 978 | 286 460 | 234 491 | 203 496 | 149 610 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 625 | 1 368 | 741 | 855 | 773 | 920 | 991 | 695 | 634 | 466 |
| Käibevara | 27 483 | 29 575 | 5 874 | 106 276 | 7 678 | 27 981 | 11 967 | 49 092 | 57 571 | 49 658 |
| Põhivara | 1,19 mln | 1,26 mln | 1,32 mln | 859 942 | 939 983 | 556 021 | 591 605 | 623 366 | 659 263 | 674 855 |
| Kohustused | 882 263 | 937 397 | 906 773 | 406 149 | 389 155 | 343 224 | 358 431 | 353 686 | 419 266 | 467 052 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 109 | −73 440 | −137 715 | 1 563 | 317 462 | −888 | −73 631 | 21 204 | 61 016 | 57 554 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 87301 | 1,03 mln | 100 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 2 798 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 110 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 24.07.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 261 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.07.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 299 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 28.05.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 350 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 29.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 615 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 27.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 304 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 26.03.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 148 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 25.03.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 3 803 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 27.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 4 691 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 28.01.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 4 976 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| aarand.ee | registreeritud | 06.02.2014 | Jah |