CIGNOMET OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine.
Ettevõtte juht on Aivo Uri. Omanik on Aivo Uri.
CIGNOMET OÜ teenis 2025 aastal 156 064 eurose müügitulu juures 84 246 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivo Uri (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aivo Uri | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BESTWELDER OÜ | 02.09.2023 | 500 € | Ainuomand | |
| PICOTE EESTI OÜ | 02.09.2023 | 1 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 156 064 | 152 233 | 105 351 | 151 238 | 157 765 | 75 722 | 78 240 | 85 716 | 102 752 | 97 390 |
| Ärikasum | 84 246 | 40 405 | 3 856 | 39 990 | 51 589 | 1 402 | −3 212 | 11 071 | 7 244 | 9 229 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 |
| Varad | 146 120 | 59 860 | 71 935 | 83 000 | 80 357 | 48 046 | 47 396 | 51 506 | 39 119 | 34 754 |
| Kokku omakapital | 124 290 | 39 448 | 54 746 | 76 319 | 73 359 | 41 766 | 40 361 | 43 570 | 32 494 | 25 248 |
| Ärirentaablus % | 54 | 27 | 4 | 26 | 33 | 2 | -4 | 13 | ||
| Tööjõukulud | 27 309 | 72 948 | 42 747 | 41 004 | 39 037 | 41 522 | 47 885 | 44 105 | 56 686 | 35 734 |
| Keskmine kuutöötasu | 850 | 2 272 | 1 331 | 2 554 | 2 431 | 2 586 | 2 982 | 2 747 | ||
| Käibevara | 104 177 | 21 770 | 54 617 | 81 706 | 78 136 | 44 886 | 44 450 | 45 961 | 32 614 | 25 600 |
| Põhivara | 41 943 | 38 090 | 17 318 | 1 294 | 2 221 | 3 160 | 2 946 | 5 545 | 6 505 | 9 154 |
| Kohustused | 21 830 | 20 412 | 17 189 | 6 681 | 6 998 | 6 280 | 7 035 | 7 936 | 6 625 | 9 506 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 84 842 | 40 959 | 3 922 | 39 996 | 51 592 | 1 405 | −3 208 | 11 075 | 7 247 | 9 229 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine | 28291 | 156 064 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 02.06.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 920 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 30.07.2021 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 21 126 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus muudes majandusharudes |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| cignomet.ee | registreeritud | 14.12.2015 | Jah |
| fermodul.ee | registreeritud | 02.03.2023 | Jah |