MUSTJÕE TALU OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põllumajandus, metsamajandus, turism, meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on puhkekülad ja puhkelaagrid.
Ettevõtte juht on Tiit Lumila. Omanik on Tiit Lumila.
MUSTJÕE TALU OÜ teenis 2024 aastal 87 884 eurose müügitulu juures 326 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 on ettevõttel 783 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tiit Lumila (81) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tiit Lumila | 01.09.2023 | 3 579 € | ainuomand |
MUSTJÕE TALU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus, Majutusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 87 884 | 86 908 | 86 625 | 78 419 | 45 839 | 99 522 | 100 182 | 87 353 | 120 599 | 118 792 |
| Ärikasum | 326 | 458 | 680 | 9 274 | −8 047 | 3 137 | 1 034 | 1 095 | 1 404 | 2 748 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 |
| Varad | 76 517 | 80 998 | 86 540 | 87 237 | 67 621 | 49 604 | 57 238 | 56 194 | 66 325 | 60 744 |
| Kokku omakapital | 46 096 | 45 770 | 45 312 | 44 632 | 35 360 | 43 435 | 40 331 | 39 409 | 38 526 | 37 344 |
| Ärirentaablus % | 0 | 1 | 1 | 12 | -18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Tööjõukulud | 29 741 | 38 797 | 36 780 | 32 279 | 15 640 | 24 760 | 24 552 | 22 258 | 27 123 | 37 104 |
| Keskmine kuutöötasu | 926 | 1 208 | 1 145 | 1 005 | 487 | 514 | 510 | 693 | 845 | 578 |
| Käibevara | 39 104 | 38 934 | 57 678 | 53 724 | 29 456 | 6 788 | 9 771 | 4 076 | 9 556 | 10 726 |
| Põhivara | 37 413 | 42 064 | 28 862 | 33 513 | 38 165 | 42 816 | 47 467 | 52 118 | 56 769 | 50 018 |
| Kohustused | 30 421 | 35 228 | 41 228 | 42 605 | 32 261 | 6 169 | 16 907 | 16 785 | 27 799 | 23 400 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 326 | 458 | 680 | 9 272 | −8 075 | 3 104 | 922 | 883 | 1 182 | 2 498 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puhkekülad ja puhkelaagrid | 55203 | 43 743 | 51 | Jah |
| Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 93291 | 16 682 | 20 | Ei |
| Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 91301 | 13 183 | 15 | Ei |
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 9 569 | 11 | Ei |
| Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 01281 | 1 600 | 2 | Ei |
| Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 01431 | 500 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 2 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 96 € | 0 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 19 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 622 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 45 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 783 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 300 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.10.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 190 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 29.08.2025 | PÄÄSTEAMET | 8 503 eurot | MAJANDAMISKULUD Päästeteenused |
| 04.07.2025 | MAKSU- JA TOLLIAMET | 800 eurot | TÖÖJÕUKULUD Rahandus- ja fiskaalpoliitika |
| 03.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 300 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 20.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 500 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.01.2025 | KAITSELIIT | 1 183 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 09.01.2025 | KAITSELIIT | 107 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 27.12.2024 | ANIJA VALLAVALITSUS | 276 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 328 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 278 | 296 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| mustjoe.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| mustjõe.ee | registreeritud | 17.06.2011 | Jah |