HEALTH GROUP FINLAND OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muu spetsialiseerimata jaemüük.
Ettevõtte juht on Mika Jaakko Olavi Ranta. Omanike hulgas on NOREPLY HOLDING OÜ, Mika Jaakko Olavi Ranta, MIETHOLD INVESTMENT OÜ.
HEALTH GROUP FINLAND OÜ teenis 2025 aastal 496 368 eurose müügitulu juures 237 265 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mika Jaakko Olavi Ranta (59) | |
| Jarno Raikko Petteri Marjamäki (49) | |
| Jarno Raikko Petteri Marjamäki (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NOREPLY HOLDING OÜ | 07.05.2026 | 1 125 € | Ainuomand | |
| Mika Jaakko Olavi Ranta | 01.09.2023 | 1 000 € | Ainuomand | |
| MIETHOLD INVESTMENT OÜ | 01.09.2023 | 375 € | Ainuomand |
HEALTH GROUP FINLAND OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jaemüük posti või interneti teel konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 496 368 | 575 179 | 810 246 | 1,17 mln | 2,48 mln | 4,52 mln | 2,74 mln | 3,37 mln | 1,56 mln | 2,51 mln |
| Ärikasum | 237 265 | 254 259 | 437 209 | 311 638 | 1,31 mln | 1,32 mln | −478 728 | 244 450 | −350 167 | 795 484 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 |
| Varad | 388 358 | 271 684 | 468 030 | 367 016 | 1,39 mln | 1,45 mln | 398 799 | 763 915 | 467 643 | 1,01 mln |
| Kokku omakapital | 321 294 | 269 213 | 363 585 | 301 908 | 1,31 mln | 1,43 mln | 116 851 | 605 160 | 397 634 | 958 923 |
| Ärirentaablus % | 48 | 44 | 54 | 27 | 53 | 29 | -17 | 7 | -22 | 32 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 20 630 | 40 539 | 64 997 | 64 495 | 40 190 | 12 729 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 285 | 2 525 | 2 024 | 1 339 | 1 252 | 793 | ||||
| Käibevara | 385 421 | 269 428 | 465 688 | 364 560 | 1,39 mln | 1,45 mln | 386 378 | 751 432 | 461 598 | 1 mln |
| Põhivara | 2 937 | 2 256 | 2 342 | 2 456 | 3 225 | 6 241 | 12 421 | 12 483 | 6 045 | 4 090 |
| Kohustused | 67 064 | 2 471 | 104 445 | 65 108 | 80 650 | 28 798 | 281 948 | 158 755 | 70 009 | 47 827 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 240 044 | 257 019 | 439 666 | 310 972 | 1,31 mln | 1,31 mln | −488 309 | 207 526 | −361 289 | 798 974 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu spetsialiseerimata jaemüük | 47121 | 496 368 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2019 | |
|---|---|
| E-kaubanduse TOP | 2 |