INFOKAITSE OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, kommunaalmajandus, jäätmekäitlus, põhitegevusala on materjalide taaskasutusele võtmine.
Ettevõtte juhid on Andrus Parts ja Martin Linnupõld. Omanike hulgas on Andrus Parts, Martin Linnupõld.
INFOKAITSE OÜ teenis 2025 aastal 911 036 eurose müügitulu juures 41 504 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andrus Parts (60) | |
| Martin Linnupõld (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andrus Parts | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand | |
| Martin Linnupõld | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
INFOKAITSE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jäätmekäitlus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 911 036 | 781 654 | 696 803 | 739 785 | 617 992 | 591 969 | 30 392 | 137 754 | 316 828 | 405 875 |
| Ärikasum | 41 504 | 92 669 | 47 609 | 72 143 | 50 498 | 59 165 | −48 620 | −16 337 | −36 515 | 1 260 |
| Töötajad | 13 | 11 | 11 | 11 | 15 | 13 | 1 | 2 | 9 | 10 |
| Varad | 681 895 | 729 026 | 763 607 | 746 040 | 768 802 | 690 982 | 169 089 | 242 597 | 293 916 | 382 392 |
| Kokku omakapital | 416 711 | 476 795 | 499 473 | 547 083 | 543 108 | 563 573 | 165 232 | 213 852 | 230 451 | 267 135 |
| Ärirentaablus % | 5 | 12 | 7 | 10 | 8 | 10 | -160 | -12 | -12 | 0 |
| Tööjõukulud | 350 038 | 284 869 | 266 989 | 254 120 | 233 444 | 233 916 | 14 227 | 41 350 | 111 776 | 124 686 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 677 | 1 613 | 1 512 | 1 439 | 969 | 1 121 | 886 | 1 288 | 774 | 777 |
| Käibevara | 58 672 | 52 848 | 34 171 | 54 532 | 133 647 | 56 692 | 13 495 | 32 429 | 29 079 | 62 460 |
| Põhivara | 623 223 | 676 178 | 729 436 | 691 508 | 635 155 | 634 290 | 155 594 | 210 168 | 264 837 | 319 932 |
| Kohustused | 265 184 | 252 231 | 264 134 | 198 957 | 225 694 | 127 409 | 3 857 | 28 745 | 63 465 | 115 257 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 33 800 | 80 735 | 33 301 | 62 377 | 42 346 | 52 648 | −48 620 | −16 600 | −36 684 | 1 023 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Materjalide taaskasutusele võtmine | 38211 | 906 406 | 99 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 4 630 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.10.2025 | MAKSU- JA TOLLIAMET | 3 137 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahandus- ja fiskaalpoliitika |
| 02.07.2025 | MAKSU- JA TOLLIAMET | 4 621 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahandus- ja fiskaalpoliitika |
| 07.06.2021 | MAAELU EDENDAMISE SA | 150 000 eurot | PÕHIVARA Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 2025 | 2024 | 2007 | |
|---|---|---|---|
| Jäätmekäitluse TOP | 21 | 38 | - |
| Gaselli TOP | - | - | 495 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| infokaitse.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |