OSTRAT GRUPP OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kaubandus, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Aigar Sõnitsar. Omanik on Aigar Sõnitsar.
OSTRAT GRUPP OÜ teenis 2024 aastal 1,13 miljoni eurose müügitulu juures 51 317 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aigar Sõnitsar (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aigar Sõnitsar | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
OSTRAT GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,13 mln | 1,02 mln | 782 747 | 472 148 | 341 321 | 619 508 | 591 238 | 626 368 | 588 840 | 362 762 |
| Ärikasum | 51 317 | 116 848 | 43 374 | 16 761 | 3 372 | 84 775 | 169 058 | 20 845 | 16 877 | 4 802 |
| Töötajad | 16 | 14 | 13 | 9 | 6 | 16 | 17 | 15 | 17 | 14 |
| Varad | 406 661 | 506 366 | 449 470 | 325 087 | 286 166 | 312 381 | 230 203 | 218 600 | 146 513 | 54 570 |
| Kokku omakapital | 259 008 | 397 475 | 322 501 | 279 106 | 261 193 | 257 020 | 172 232 | 58 160 | 37 298 | 20 420 |
| Ärirentaablus % | 5 | 11 | 6 | 4 | 1 | 14 | 29 | 3 | 3 | 1 |
| Tööjõukulud | 276 844 | 236 775 | 178 799 | 117 077 | 118 584 | 162 997 | 183 600 | 118 991 | 154 699 | 112 911 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 078 | 1 053 | 857 | 810 | 1 231 | 634 | 673 | 494 | 567 | 502 |
| Käibevara | 220 527 | 422 562 | 335 050 | 248 900 | 203 605 | 279 266 | 219 306 | 211 869 | 140 437 | 47 548 |
| Põhivara | 186 134 | 83 804 | 114 420 | 76 187 | 82 561 | 33 115 | 10 897 | 6 731 | 6 076 | 7 022 |
| Kohustused | 147 653 | 108 891 | 126 969 | 45 981 | 24 973 | 55 361 | 57 971 | 160 440 | 109 215 | 34 150 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 54 236 | 119 974 | 43 395 | 17 913 | 4 173 | 84 788 | 169 072 | 20 862 | 16 878 | 4 802 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 1,07 mln | 95 | Jah |
| Mootorsõidukite jaemüük | 47811 | 56 276 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.04.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 350 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 13.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 504 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 13.04.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 112 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 30.03.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 203 eurot | TÖÖJÕUKULUD Üldhaigla teenused |
| 30.03.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI SPORDIKLUBI MTÜ | 207 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 27.03.2026 | KAITSELIIT | 458 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 27.03.2026 | KAITSELIIT | 110 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 27.03.2026 | TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MTÜ | 365 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 23.03.2026 | KAITSELIIT | 216 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 23.03.2026 | KAITSELIIT | 52 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2019 | 2018 | 2016 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 111 | 45 | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | 383 | 888 | 708-709 | 634 | 1000 | 674 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| jamjam.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| newtonkohvik.ee | registreeritud | 06.10.2011 | Jah |
| toiduproff.ee | registreeritud | 31.10.2012 | Jah |