EESTI MÜNDIÄRI OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük.
Ettevõtte juhid on Ole Bjørn Fausa, Reidar Hellandsvik Nilsen, Lina Konovalove, Mia Susanna Mäkela, Nina Marianne Räihä ja Arild Moldskred. Omanik on Oy Nordic Moneta Ab.
EESTI MÜNDIÄRI OÜ teenis 2025 aastal 1,49 miljoni eurose müügitulu juures −161 190 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Oy Nordic Moneta Ab | 01.09.2023 | 2 562 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,49 mln | 2,05 mln | 2,25 mln | 2,79 mln | 2,39 mln | 2,23 mln | 2,5 mln | 2,58 mln | 1,75 mln | 1,44 mln |
| Ärikasum | −161 190 | −164 663 | −53 892 | 119 437 | 175 705 | 193 593 | 391 263 | 304 179 | 104 643 | 147 419 |
| Töötajad | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 |
| Varad | 2,42 mln | 2,23 mln | 2,44 mln | 2,39 mln | 2,15 mln | 1,97 mln | 1,75 mln | 1,38 mln | 1,03 mln | 866 447 |
| Kokku omakapital | 1,79 mln | 1,92 mln | 2,03 mln | 2,03 mln | 1,9 mln | 1,73 mln | 1,53 mln | 1,14 mln | 828 572 | 720 029 |
| Ärirentaablus % | -11 | -8 | -2 | 4 | 7 | 9 | 16 | 12 | 6 | 10 |
| Tööjõukulud | 302 862 | 287 575 | 299 053 | 274 099 | 240 571 | 185 704 | 166 496 | 137 376 | 85 604 | 87 908 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 695 | 3 582 | 3 725 | 3 414 | 2 997 | 2 892 | 2 592 | 2 852 | 2 666 | 1 825 |
| Käibevara | 2,42 mln | 2,23 mln | 2,44 mln | 2,39 mln | 2,15 mln | 1,97 mln | 1,74 mln | 1,37 mln | 1,03 mln | 863 879 |
| Põhivara | 1 889 | 1 718 | 1 214 | 1 905 | 1 012 | 1 010 | 1 722 | 3 571 | 3 381 | 2 568 |
| Kohustused | 629 457 | 315 738 | 418 556 | 360 514 | 247 533 | 246 819 | 215 152 | 241 279 | 203 568 | 146 418 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −126 607 | −108 016 | −2 461 | 124 965 | 177 640 | 195 349 | 394 251 | 307 959 | 108 543 | 152 768 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük | 47691 | 1,49 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.11.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 132 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 08.10.2025 | RAE VALLAVALITSUS | 396 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 28.05.2025 | ANIJA VALLAVALITSUS | 120 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 11.04.2024 | ANIJA VALLAVALITSUS | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 28.04.2022 | VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUS | 1 498 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 02.02.2022 | VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUS | 2 498 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 05.11.2021 | VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUS | 1 299 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 29.09.2021 | VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUS | 790 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 10.05.2021 | VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUS | 546 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 2022 | 2021 | 2020 | 2009 | |
|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 582-583 | 467 | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 1103 | 869 |