METAL EXPRESS OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük.
Ettevõtte juht on Tago Teetamm. Omanike hulgas on T & T TEETAMM OÜ, A&T HOLDING OÜ.
METAL EXPRESS OÜ teenis 2024 aastal 15,53 miljoni eurose müügitulu juures 494 192 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tago Teetamm (50) | |
| Algo Teetamm (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| T & T TEETAMM OÜ | 16.08.2023 | 3 618 € | ||
| A&T HOLDING OÜ | 16.08.2023 | 1 080 € |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15,53 mln | 14,45 mln | 19,7 mln | 17,24 mln | 10,4 mln | 9,85 mln | 9,64 mln | 9,49 mln | 8,56 mln | 8,34 mln |
| Ärikasum | 494 192 | 594 799 | 1,46 mln | 2,18 mln | 659 945 | 600 168 | 557 664 | 672 304 | 643 018 | 268 057 |
| Töötajad | 18 | 13 | 13 | 12 | 12 | 11 | 10 | 11 | 12 | 12 |
| Varad | 6,69 mln | 5,84 mln | 6,25 mln | 6,42 mln | 4,13 mln | 3,78 mln | 3,88 mln | 4,16 mln | 3,92 mln | 3,61 mln |
| Kokku omakapital | 4,43 mln | 4,91 mln | 5,03 mln | 4,1 mln | 2,25 mln | 1,87 mln | 1,54 mln | 2,76 mln | 2,41 mln | 1,96 mln |
| Ärirentaablus % | 3 | 4 | 7 | 13 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 3 |
| Tööjõukulud | 1,17 mln | 771 362 | 746 121 | 672 913 | 591 729 | 556 695 | 466 294 | 452 364 | 420 278 | |
| Keskmine kuutöötasu | 4 038 | 3 696 | 3 575 | 3 493 | 3 071 | 3 152 | 2 904 | 2 561 | 2 181 | |
| Käibevara | 4,31 mln | 4,64 mln | 5,07 mln | 5,21 mln | 2,9 mln | 2,5 mln | 2,54 mln | 2,8 mln | 2,52 mln | 2,18 mln |
| Põhivara | 2,39 mln | 1,19 mln | 1,18 mln | 1,21 mln | 1,23 mln | 1,28 mln | 1,34 mln | 1,36 mln | 1,4 mln | 1,44 mln |
| Kohustused | 2,27 mln | 928 028 | 1,22 mln | 2,32 mln | 1,88 mln | 1,91 mln | 2,33 mln | 1,4 mln | 1,52 mln | 1,66 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 490 599 | 598 773 | 1,43 mln | 2,15 mln | 624 698 | 556 238 | 584 282 | 658 350 | 623 691 | 249 251 |
| Dividendid | 390 000 | 680 408 | 365 845 | 236 919 | 204 065 | 216 750 | 258 000 | 201 750 | 157 500 | 50 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 46721 | 13,92 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.03.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 512 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 18.03.2026 | EESTI NOORSOOTEATER SA | 596 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 05.03.2026 | TALLINNA LINNATEATER | 559 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 04.03.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 706 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 19.02.2026 | EESTI DRAAMATEATER SA | 183 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 18.02.2026 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 403 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 18.02.2026 | TEATER VANEMUINE SA | 344 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 10.02.2026 | EESTI NOORSOOTEATER SA | 965 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 05.02.2026 | TALLINNA LINNATEATER | 608 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 04.02.2026 | RIIGILAEVASTIK | 1 149 eurot | MAJANDAMISKULUD Veetransport |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harjumaa TOP | 75 | - | 71 | 22-23 | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 512 | - | 443 | 97 | 416 | - | - | - | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 311 | 558 | 566-569 | 342 | 426 | 199 | 330-328 | - | - | - |
| Perefirmade TOP | 53 | 124 | - | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | 698 | 215 | 275 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| metalexpress.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |