INPUIT OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, veondus ja laondus, põhitegevusala on puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük.
Ettevõtte juht on Andres Pärn. Omanik on Andres Pärn.
INPUIT OÜ teenis 2024 aastal 495 590 eurose müügitulu juures 9 586 eurot ärikasumit.
Seisuga 11.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andres Pärn (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andres Pärn | 01.09.2023 | 10 226 € | ainuomand |
INPUIT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitusmaterjalide ja -kaupade müük, Puidutööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 495 590 | 654 470 | 784 288 | 893 109 | 638 568 | 474 003 | 406 854 | 311 639 | 250 537 | 231 821 |
| Ärikasum | 9 586 | 7 541 | 24 899 | 14 137 | 16 124 | 6 465 | 5 474 | 11 987 | 3 628 | 235 |
| Töötajad | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 221 176 | 251 509 | 313 102 | 305 015 | 145 251 | 119 760 | 84 934 | 85 169 | 83 071 | 41 395 |
| Kokku omakapital | 24 862 | 24 022 | 28 947 | 16 859 | 11 983 | 10 351 | 10 593 | 12 461 | 7 334 | 5 957 |
| Ärirentaablus % | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Tööjõukulud | 69 436 | 75 349 | 78 371 | 82 432 | 59 071 | 40 018 | 23 727 | 28 475 | 21 268 | 20 628 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 442 | 1 173 | 1 220 | 1 284 | 1 226 | 831 | 739 | 887 | 662 | 642 |
| Käibevara | 193 498 | 214 902 | 278 412 | 261 715 | 111 037 | 99 562 | 70 672 | 80 048 | 78 786 | 41 395 |
| Põhivara | 27 678 | 36 607 | 34 690 | 43 300 | 34 214 | 20 198 | 14 262 | 5 121 | 4 285 | 0 |
| Kohustused | 196 314 | 227 487 | 284 155 | 288 156 | 133 268 | 109 409 | 74 341 | 72 708 | 75 737 | 35 438 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6 517 | 509 | 18 457 | 10 864 | 6 945 | 4 998 | 3 542 | 10 297 | 1 377 | 265 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 46831 | 268 272 | 54 | Jah |
| Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 16239 | 112 572 | 23 | Ei |
| Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 46499 | 74 761 | 15 | Ei |
| Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 46191 | 37 608 | 8 | Ei |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 2 377 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.03.2026 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 924 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 06.01.2026 | TALLINNA LASTEAED SINILIND | 1 327 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 24.11.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 3 429 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 07.11.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 682 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 13.10.2025 | PÕHJA-PÄRNUMAA VALLAVALITSUS | 3 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 08.10.2025 | VORMSI VALLAVALITSUS | 5 568 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 24.09.2025 | TALLINNA MUHU LASTEAED | 1 885 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 16.09.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 6 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 10.09.2025 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 12 760 eurot | PÕHIVARA Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 01.09.2025 | KARJAMAA PÕHIKOOL | 2 960 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Valgamaa TOP | 119 | 103 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 781 | 705 | 1340 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| inpuit.ee | registreeritud | 09.08.2023 | Jah |