REALTOR OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on külaliskorter.
Omanik on CRAYO COMBO OÜ.
REALTOR OÜ teenis 2021 aastal 350 755 eurose müügitulu juures −82 782 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Chirag Mody (40) | |
| Piret Punt (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| CRAYO COMBO OÜ | 05.12.2025 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| JAGULA OÜ | 05.12.2025 | 200 € | Ainuomand |
REALTOR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 350 755 | 453 663 | 453 697 | 372 566 | 272 715 | 209 247 | 178 104 | 167 042 | |||
| Ärikasum | −82 782 | 39 991 | 38 593 | 65 773 | 74 668 | 27 846 | 6 239 | 7 745 | |||
| Töötajad | 0 | 6 | 12 | 13 | 4 | 4 | 6 | 3 | 3 | ||
| Varad | 194 545 | 263 712 | 544 571 | 708 898 | 1,21 mln | 1,05 mln | 857 716 | 741 321 | 581 609 | 651 554 | |
| Kokku omakapital | 115 225 | 181 305 | 274 701 | 327 615 | 491 645 | 461 529 | 429 104 | 366 387 | 292 083 | 212 859 | |
| Ärirentaablus % | -24 | 9 | 18 | 27 | 13 | 4 | 5 | ||||
| Tööjõukulud | 0 | 73 630 | 143 136 | 114 573 | 48 049 | 42 308 | 32 641 | 22 905 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 764 | 743 | 748 | 659 | 339 | 476 | |||||
| Käibevara | 194 545 | 263 712 | 544 571 | 294 541 | 705 026 | 590 955 | 425 834 | 334 948 | 382 568 | 467 524 | |
| Põhivara | 414 357 | 506 695 | 462 520 | 431 882 | 406 373 | 199 041 | 184 030 | ||||
| Kohustused | 79 320 | 82 407 | 269 870 | 381 283 | 720 076 | 591 946 | 428 612 | 374 934 | 289 526 | 438 695 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 204 340 | 30 116 | 32 425 | 62 717 | 74 304 | 31 724 | 12 136 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Külaliskorter | 55204 | 235 345 | 67 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 115 410 | 33 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.06.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 4 622 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 2019 | 2018 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 947-949 | 512 |