SPORTREKLAAM OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris trükitööstus, põhitegevusala on mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk.
Ettevõtte juht on Kalle Berkhald. Omanik on Kalle Berkhald.
SPORTREKLAAM OÜ teenis 2025 aastal 205 512 eurose müügitulu juures −487 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 6 899 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kalle Berkhald (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kalle Berkhald | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
SPORTREKLAAM OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Trükitööstus, Trüki- ja pakenditööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 512 | 215 834 | 237 731 | 262 342 | 222 755 | 240 571 | 302 598 | 154 017 | 166 413 | 75 867 |
| Ärikasum | −487 | −10 554 | 1 163 | −9 885 | −21 583 | −15 823 | 16 220 | 9 749 | 31 508 | −4 086 |
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 7 | 6 | 7 | 8 | 1 | 1 | 0 |
| Varad | 40 664 | 29 193 | 41 523 | 60 545 | 70 650 | 76 908 | 110 020 | 91 479 | 69 351 | 33 851 |
| Kokku omakapital | 2 981 | 3 468 | 14 022 | 12 859 | 22 744 | 44 327 | 60 150 | 43 930 | 34 181 | 2 673 |
| Ärirentaablus % | 0 | -5 | 0 | -4 | -10 | -7 | 5 | 6 | 19 | -5 |
| Tööjõukulud | 65 344 | 61 627 | 62 183 | 74 545 | 58 153 | 74 713 | 78 100 | 3 280 | 8 205 | 575 |
| Keskmine kuutöötasu | 814 | 768 | 775 | 663 | 604 | 665 | 608 | 204 | 511 | |
| Käibevara | 29 592 | 11 019 | 14 522 | 35 008 | 37 579 | 36 002 | 61 279 | 34 904 | 4 942 | 3 940 |
| Põhivara | 11 072 | 18 174 | 27 001 | 25 537 | 33 071 | 40 906 | 48 741 | 56 575 | 64 409 | 29 911 |
| Kohustused | 37 683 | 25 725 | 27 501 | 47 686 | 47 906 | 32 581 | 49 870 | 47 549 | 35 170 | 31 178 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −487 | −10 554 | 1 163 | −9 885 | −21 583 | −15 823 | 16 220 | 9 749 | 31 508 | −4 086 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 18129 | 215 834 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 233 € | 233 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 98 € | 98 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 3 049 € | 2 422 € | 0 € |
| Käibemaks | 2 925 € | 2 925 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 593 € | 593 € | 0 € |
| Kokku | 6 899 € | 6 272 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | NÕO VALLAVALITSUS | 130 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 18.08.2026 | ELVA KULTUUR JA SPORT SA | 2 108 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 17.07.2026 | NARVA-JÕESUU LINNAVALITSUS | 265 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 11.06.2026 | LUUNJA VALLAVALITSUS | 347 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 29.05.2026 | HOLSTRE-POLLI SPORDIKESKUS SA | 125 eurot | MAJANDAMISKULUD Puhkepargid ja -baasid |
| 20.05.2026 | NÕO VALLAVALITSUS | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 19.05.2026 | VIIMSI VALLAVALITSUS | 465 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 13.05.2026 | KESKKONNAAGENTUUR | 620 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 13.05.2026 | MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA | 1 122 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 04.05.2026 | MUHU VALLAVALITSUS | 316 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Trükitööstuse TOP | 94 | 90 | 83 |