AT SPORT OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on sporditarvete jaemüük.
Ettevõtte juhid on Merle Kale, Olaf Mihelson ja Allar Levandi. Omanike hulgas on Anna Levandi, Allar Levandi, FANSIPANI INVEST OÜ, Olaf Mihelson.
AT SPORT OÜ teenis 2025 aastal 1,89 miljoni eurose müügitulu juures −9 681 eurot ärikahjumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anna Levandi | 01.09.2023 | 1 125 € | Ühisomand | |
| Allar Levandi | 01.09.2023 | 1 125 € | Ühisomand | |
| FANSIPANI INVEST OÜ | 01.09.2023 | 1 050 € | Ainuomand | |
| Olaf Mihelson | 01.09.2023 | 325 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,89 mln | 1,89 mln | 1,93 mln | 2,03 mln | 2,12 mln | 1,47 mln | 1,6 mln | 1,54 mln | 1,73 mln | 1,81 mln |
| Ärikasum | −9 681 | −45 274 | 137 687 | 213 313 | 332 973 | 68 827 | 47 755 | −54 414 | −224 265 | −152 120 |
| Töötajad | 10 | 10 | 10 | 9 | 10 | 10 | 11 | 12 | 16 | 18 |
| Varad | 1,43 mln | 1,54 mln | 1,53 mln | 1,26 mln | 1,03 mln | 860 553 | 922 995 | 922 390 | 1,01 mln | 1,31 mln |
| Kokku omakapital | 674 891 | 715 255 | 791 481 | 677 202 | 473 459 | 150 202 | 94 510 | 56 629 | 118 331 | 345 428 |
| Ärirentaablus % | -1 | -2 | 7 | 10 | 16 | 5 | 3 | -4 | -13 | -8 |
| Tööjõukulud | 323 315 | 330 693 | 302 371 | 318 581 | 291 144 | 240 438 | 274 190 | 305 778 | 382 772 | 344 767 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 014 | 2 060 | 1 883 | 2 205 | 1 813 | 1 497 | 1 552 | 1 587 | 1 490 | 1 193 |
| Käibevara | 1,33 mln | 1,45 mln | 1,53 mln | 1,25 mln | 1,03 mln | 860 553 | 920 959 | 916 573 | 997 455 | 1,3 mln |
| Põhivara | 103 552 | 99 518 | 0 | 2 000 | 0 | 0 | 2 036 | 5 817 | 9 981 | 2 353 |
| Kohustused | 758 353 | 829 568 | 739 485 | 579 030 | 553 973 | 710 351 | 828 485 | 865 761 | 889 105 | 961 424 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −40 364 | −76 226 | 114 281 | 203 743 | 323 257 | 55 692 | 37 881 | −61 702 | −227 097 | −152 214 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sporditarvete jaemüük | 47631 | 1,89 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.07.2026 | KAITSEVÄGI | 2 396 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 30.07.2026 | VALGEHOBUSEMÄE SUUSA- JA PUHKEKESKUS SA | 377 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 09.07.2026 | VALGEHOBUSEMÄE SUUSA- JA PUHKEKESKUS SA | 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 15.06.2026 | KAITSEVÄGI | 215 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 05.06.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 424 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 03.06.2026 | KAITSEVÄGI | 541 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 28.05.2026 | KEILA LINNAVALITSUS | 101 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 21.04.2026 | VALGEHOBUSEMÄE SUUSA- JA PUHKEKESKUS SA | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 06.04.2026 | VALGEHOBUSEMÄE SUUSA- JA PUHKEKESKUS SA | 206 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 23.03.2026 | PÄÄSTEAMET | 7 440 eurot | MAJANDAMISKULUD Päästeteenused |
| 2008 | |
|---|---|
| Jaekaubanduse TOP | 62 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| atsport.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |