REVALSMART OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, teenus, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Aare Reikter. Omanik on HARESTOL OÜ.
REVALSMART OÜ teenis 2024 aastal 579 443 eurose müügitulu juures 50 423 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 on ettevõttel 25 522 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aare Reikter (67) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HARESTOL OÜ | 27.04.2026 | 2 500 € | ainuomand |
REVALSMART OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 579 443 | 1,95 mln | 1,19 mln | 751 398 | 1,22 mln | 924 866 | 602 235 | 517 059 | 166 450 | 0 |
| Ärikasum | 50 423 | 39 728 | 28 754 | 54 900 | 59 207 | 32 981 | 1 429 | 69 382 | 35 483 | 0 |
| Töötajad | 5 | 5 | 7 | 6 | 10 | 11 | 10 | 12 | 12 | 0 |
| Varad | 301 648 | 215 062 | 137 744 | 144 703 | 147 893 | 126 230 | 131 142 | 141 721 | 53 120 | 2 500 |
| Kokku omakapital | 107 812 | 74 087 | 78 899 | 64 757 | 93 979 | 103 681 | 80 690 | 107 365 | 37 983 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | 9 | 2 | 2 | 7 | 5 | 4 | 0 | 13 | 21 | |
| Tööjõukulud | 174 869 | 221 266 | 248 672 | 168 619 | 218 246 | 278 850 | 173 509 | 159 887 | 60 724 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 178 | 2 756 | 2 213 | 1 750 | 1 359 | 1 579 | 1 081 | 830 | 315 | |
| Käibevara | 213 516 | 135 983 | 46 583 | 90 901 | 108 434 | 120 810 | 131 142 | 141 721 | 53 120 | 2 500 |
| Põhivara | 88 132 | 79 079 | 91 161 | 53 802 | 39 459 | 5 420 | ||||
| Kohustused | 193 836 | 140 975 | 58 845 | 79 946 | 53 914 | 22 549 | 50 452 | 34 356 | 15 137 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 365 | 27 689 | 22 736 | 51 805 | 56 688 | 31 110 | 1 163 | 69 382 | 35 483 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 466 289 | 80 | Jah |
| Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 77399 | 113 154 | 20 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 57 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 1 051 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 17 991 € | 0 € | 0 € |
| Määramata | 4 939 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 282 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 1 203 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 25 522 € | 0 € | 0 € |
| 2022 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 150 |