KANEPI AIAND OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on lillekasvatus.
Ettevõtte juht on Margus Vahtramäe. Omanik on Margus Vahtramäe.
KANEPI AIAND OÜ teenis 2025 aastal 1,18 miljoni eurose müügitulu juures 154 115 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Vahtramäe (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Vahtramäe | 01.09.2023 | 6 400 € | Ainuomand |
KANEPI AIAND OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,18 mln | 1,09 mln | 1,07 mln | 1,03 mln | 937 860 | 804 345 | 664 515 | 595 570 | 530 178 | 472 668 |
| Ärikasum | 154 115 | 275 106 | 305 166 | 223 607 | 213 363 | 137 759 | 103 918 | 101 216 | 76 752 | 58 305 |
| Töötajad | 14 | 14 | 14 | 14 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Varad | 1,3 mln | 1,26 mln | 1,55 mln | 1,4 mln | 1,18 mln | 1,04 mln | 829 209 | 756 917 | 663 115 | 614 300 |
| Kokku omakapital | 1,25 mln | 1,17 mln | 1,5 mln | 1,38 mln | 1,15 mln | 936 392 | 798 622 | 694 817 | 580 969 | 504 205 |
| Ärirentaablus % | 13 | 25 | 28 | 22 | 23 | 17 | 16 | 17 | 14 | 12 |
| Tööjõukulud | 516 842 | 413 221 | 392 360 | 317 431 | 274 469 | 233 819 | 237 739 | 176 240 | 185 393 | 154 367 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 299 | 1 838 | 1 745 | 1 412 | 1 899 | 1 618 | 1 645 | 1 220 | 1 283 | 1 068 |
| Käibevara | 775 527 | 752 193 | 1,13 mln | 969 848 | 760 778 | 594 006 | 364 462 | 343 138 | 265 372 | 215 302 |
| Põhivara | 524 955 | 507 977 | 411 957 | 429 751 | 418 919 | 441 347 | 464 747 | 413 779 | 397 743 | 398 998 |
| Kohustused | 55 479 | 91 701 | 50 563 | 22 442 | 27 289 | 98 961 | 30 587 | 62 100 | 82 146 | 110 095 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 153 727 | 275 670 | 305 907 | 223 617 | 213 370 | 137 770 | 103 933 | 113 848 | 76 764 | 58 158 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Lillekasvatus | 01191 | 1,15 mln | 97 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 35 503 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 8 766 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 11.09.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 916 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 31.08.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 6 586 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 31.08.2026 | HARKU VALLAVALITSUS | 189 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 31.08.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 17 533 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 26.08.2026 | ELVA VALLAVALITSUS | 10 435 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 25.08.2026 | OTEPÄÄ VALLAVALITSUS | 3 616 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 25.08.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 2 040 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 12.08.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 117 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 07.08.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 113 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Põlvamaa TOP | 176 | 37 | 36-37 | - | 21 | 37 | - |
| Perefirmade TOP | - | - | - | 57 | 15 | - | - |
| Põllumajandustootjate TOP | - | - | - | - | - | - | 100 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 610 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kanepiaiand.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |