RAUDVIU OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on mujal liigitamata rajatiste ehitus.
Ettevõtte juhid on Ehtel Luide ja Erki Stutšilov. Omanike hulgas on Ehtel Luide, Erki Stutšilov, Astrid Luide, Eva Luide, Hendrik Luide.
RAUDVIU OÜ teenis 2025 aastal 3,48 miljoni eurose müügitulu juures −69 018 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ehtel Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand | |
| Erki Stutšilov | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Astrid Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand | |
| Eva Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand | |
| Hendrik Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand | |
| Raimond Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand | |
| Oliver Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand | |
| Richard Luide | 05.02.2025 | 1 250 € | Ühisomand |
RAUDVIU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,48 mln | 3,97 mln | 4,18 mln | 4,54 mln | 857 295 | 2,36 mln | 2,36 mln | 2,68 mln | 2,06 mln | 1,29 mln |
| Ärikasum | −69 018 | 425 793 | 637 051 | 372 155 | −89 108 | 68 111 | 139 637 | 143 126 | 184 889 | 114 812 |
| Töötajad | 20 | 18 | 21 | 20 | 15 | 15 | 15 | 15 | 14 | 10 |
| Varad | 1,27 mln | 1,57 mln | 1,46 mln | 1,33 mln | 478 803 | 732 432 | 639 980 | 585 811 | 461 685 | 272 776 |
| Kokku omakapital | 1,12 mln | 1,36 mln | 1,05 mln | 630 612 | 272 177 | 440 115 | 373 367 | 333 148 | 290 816 | 206 713 |
| Ärirentaablus % | -2 | 11 | 15 | 8 | -10 | 3 | 6 | 5 | 9 | 9 |
| Tööjõukulud | 946 303 | 746 581 | 884 844 | 1,2 mln | 473 184 | 621 708 | 578 455 | 487 084 | 403 333 | 319 373 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 947 | 2 583 | 2 624 | 3 744 | 1 965 | 2 581 | 2 402 | 2 022 | 1 794 | 1 989 |
| Käibevara | 903 468 | 1,09 mln | 1,36 mln | 1,24 mln | 378 885 | 614 057 | 532 591 | 467 366 | 429 023 | 233 211 |
| Põhivara | 364 141 | 482 259 | 98 345 | 92 119 | 99 918 | 118 375 | 107 389 | 118 445 | 32 662 | 39 565 |
| Kohustused | 145 179 | 214 676 | 412 460 | 698 144 | 206 626 | 292 317 | 266 613 | 252 663 | 170 869 | 66 063 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −65 511 | 428 749 | 635 492 | 370 938 | −90 628 | 66 748 | 137 509 | 140 820 | 184 103 | 114 199 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 42991 | 3,48 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Läänemaa TOP | 12 | 5 | 88 | 38 | 38 | 12 | 5 | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | - | 813 | - | - | 885-875 | 444 |